Jan Manicki
Jan Manicki| 

Antek Królikowski spotkał Misiewicza na pokazie mody. „Zawsze chciałem go poznać”

26

Antek Królikowski nie narzeka w ostatnim czasie na brak pracy. Niedawno w filmie „Polityka” Patryka Vegi wcielił się w postać inspirowaną byłym szefem MON Bartłomiejem Misiewiczem. Teraz panowie spotkali na pokazie mody.

Antek Królikowski spotkał Misiewicza na pokazie mody. „Zawsze chciałem go poznać”
Antek Królikowski i Bartłomiej Misiewicz spotkali się na pokazie mody (Instagram)

Antoni Królikowski dzięki rolom w filmach Patryka Vegi oraz innych rodzimych produkcjach praktycznie nieustannie pojawia się na ekranach kin. Niedawno zagrał postać inspirowaną Bartłomiejem Misiewiczem. Panowie nieoczekiwanie spotkali się na pokazie mody.

Królikowski i Misiewcz przybili sobie piątki i wydawali się rozbawieni sytuacją. Aktor stwierdził, że zawsze chciał spotkać Misiewicza. Były szef MON zrewanżował się zapewnieniem, że to dla niego miłe spotkanie.

Jestem na pokazie nowej kolekcji Rodrigo de la Garzy i spotkałem kogoś, kogo zawsze chciałem spotkać – powiedział na swoim Instastory Królikowski.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Antek Królikowski poznał byłego szefa MON. Spotkali się na pokazie mody

Antek Królikowski nieustannie pojawia się w rozmaitych produkcjach, jednak kolorowe pisma wciąż interesują się bardziej jego życiem prywatnym. Jego relacja z Julią Wieniawą nie schodziła z nagłówków tabloidów przez kilka miesięcy. Teraz fanów rozgrzewa jego związek z Joanną Opozdą, para bardzo szybko została okrzyknięta jedną z najgorętszych w polskim show-biznesie.

Młody aktor współpracuje z Patrykiem Vegą. Zagrał Misiewicza

Królikowski w ciągu ostatnich miesięcy zdążył pojawić się aż w trzech produkcjach Patryka Vegi. Chociaż ostatnia produkcja „Bad Boy” nie odniosła kinowego sukcesu, to młody aktor został bardzo pochwalony za swoją kreację. Po raz pierwszy z Vegą spotkał się na planie filmu "Polityka", w którym wcielił się w postać inspirowaną Bartłomiejem Misiewiczem.

Zobacz także: Antek Królikowski o spotkaniu z Bartłomiejem Misiewiczem: "Fajny gość"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić