Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Bartłomiej Misiewicz ma nowy biznes. Nie uwierzysz, czym się zajął

78

Po tym, jak Bartłomiej Misiewicz zakończył karierę polityczną i spędził kilka długich miesięcy za kratami, jego pomysły biznesowe coraz lepiej się rozwijają. Nie tak dawno były doradca Macierewicza ruszył z firmą zajmującą się sprzedażą materiałów do druku 3D, a już otwiera nową.

Bartłomiej Misiewicz ma nowy biznes
Bartłomiej Misiewicz ma nowy biznes (PAP)

Zaskakujący biznes Misiewicza. Od kilku dni były rzecznik MON wrzucał na Instagram zdjęcia sugerujące, że zajmie się zupełnie nową branżą. Ale chyba nikt nie spodziewał się ostatecznego efektu biznesowych starań 30-latka.

Nowy produkt Misiewicza będzie można dostać w sklepach już od najbliższej środy. A mowa tu o wódce, dokładniej "Misiewiczówce", której 30-latek jest teraz producentem. Produkt jest reklamowany jako "najczystsza wódka w Polsce".

Bartłomiej Misiewicz ma nowy biznes. Wódka Misiewiczówka

Zamysł jest taki, żeby stworzyć produkt alkoholowy w klasie premium, ale w średniej półce cenowej, dostępnej dla każdego - tłumaczył Misiewicz w rozmowie z "Faktem".

Zaskakująca deklaracja Misiewicza. Były rzecznik MON przyznał, że marzy, by wódka była traktowana podobnie jak whisky czy koniak. - Ważne momenty w życiu można uczcić przy dobrej wódce i nie musi to oznaczać żadnego upijania się - wyznaje.

Jedyna wódka, która smakuje nawet, gdy jest ciepła. O takiej deklaracji można przeczytać na stronie internetowej nowego produktu.

Nasza receptura oparta jest na starannie pielęgnowanych kłosach pszenicy, bez żadnego opryskiwania i bez dodatków detergentów. Kwintesencją oferowanego produktu jest woda źródlana. Wszystko to służy temu, aby wytworzyć niezapomniany smak delikatności, z minimum goryczy typowej wódki, a na następny dzień móc od rana cieszyć się wspomnieniami z degustacji - czytamy.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić