aktualizacja 

Koniec poszukiwań. 5-latek porzucony na placu zabaw w Bydgoszczy

73

Na placu zabaw w Bydgoszczy policjanci znaleźli osamotnionego chłopczyka. Vadim ma pięć lat i tak naprawdę niewiele o nim wiadomo. Mundurowi usiłują odnaleźć opiekunów chłopczyka.

Koniec poszukiwań. 5-latek porzucony na placu zabaw w Bydgoszczy
Opiekunowie Vadima na szczęście się znaleźli. (Policja)

Aktualizacja: Szczęśliwy finał poszukiwań, dziadkowie Vadima zgłosili się na policję. Nie ujawniono szczegółów sprawy ze względu na dobro rodziny.

Vadim mówi po ukraińsku, sam przedstawił się policjantom. Ma około 5 lat. Dziecko trafiło w ręce mundurowych w czwartek po godzinie 18:00.

Chłopczyk przebywał na placu zabaw przy ul. Bulwary w Bydgoszczy. Z zapisu monitoringu wynika, że przyprowadziła go tam kobieta. Następnie oddaliła się z placu zabaw, pozostawiając tym samym chłopca bez opieki.

W chwili znalezienia Vadim miał na sobie szarą bluzkę z długim rękawem, a także szare dresowe spodnie i granatowe skarpetki. Nie miał obuwia. Na jego plecach policjanci zobaczyli natomiast plecak koloru niebieskiego z napisem "Avengers".

Bydgoszcz. Policja szuka opiekunów Vadima

Po znalezieniu chłopczyka policjanci wystosowali apel. Chcą znaleźć opiekunów Vadima.

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu rodziców bądź opiekunów 5-latka, którego wczoraj (5 maja) pozostawiono na placu zabaw. Wszyscy, którzy rozpoznają chłopca, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o jego opiekunach, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami - apelują mundurowi z Bydgoszczy.
Zobacz także: Rakiety nad Kijowem. "Pozdrowienia" z Moskwy Putina?
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić