Awantura na drodze w Słupsku. "Wysiadaj"

51

Osoby, które śledzą kanał "Stop Cham" w serwisie YouTube, doskonale zdają sobie sprawę, że agresja drogowa jest w Polsce na porządku dziennym. W najnowszym filmie widzimy zdarzenie, jakie miało miejsce w Słupsku.

Awantura na drodze w Słupsku. "Wysiadaj"
Awantura na drodze w Słupsku. "Wysiadaj kur**" (YouTube)

Kolejny film, który pojawił się na kanale "Stop Cham" na YouTube, mocno rozgrzał internautów. Zarejestrowano na nim sytuację ze Słupska.

Jak widać na nagraniu, rodzina idzie całą szerokością drogi (ta biegnie wzdłuż parkingu, a obok niej jest chodnik), co mocno nie spodobało się autorowi nagrania.

Całą szerokością drogi?! Tędy się nie chodzi kur** - krzyczał kierowca samochodu do pieszych.

To nie był jednak koniec sprawy, co podkreślił sam autor nagrania w opisie filmu na YouTube. Potem do akcji wkroczył jeden zdenerwowany mężczyzna, który chciał wymierzyć sprawiedliwość.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Tłit - Marek Sawicki
Doszło do tego, że mężczyzna zwyzywał mnie i uderzył w szybę, następnie kiedy już wyjeżdżałem nie chcąc dalej kontynuować tej sytuacji, mężczyzna ten podbiegł do prowadzonego przeze mnie samochodu i otworzył drzwi, jego słowa są słyszane na filmie - czytamy.

Zdarzenie ze Słupska zostało wysłane na skrzynkę stop agresji drogowej. - Jak dla mnie to była napaść - uderzenie w szybę i otwarcie drzwi już w czasie wyjeżdżania z tekstem wysiadaj kur*** - podkreśla autor nagrania.

Internet radzi autorowi nagrania

A co o tej sytuacji sądzą internauci? Jeden z kierowców przyznał, że autor nagrania powinien wysiąść z samochodu i porozmawiać z agresywnym mężczyzną.

Napiszę coś co może oburzyć, ale....trzeba było wysiąść z auta. Wysiąść na spokojnie, bez agresji i poczekać na rozwój sytuacji. Miałem dwie takie sytuacje, w jednej wysiadłem i debilowi zabrakło pomysłów, tzn. styki mu już nie łączyły bo nie wiedział co robić dalej. W drugiej sytuacji, dostałem w papę, niestety - opisuje internauta.

Kanał "Stop Cham na YouTube piętnuje nieprawidłowe zachowania kierowców oraz łamanie przez nich przepisów ruchu drogowego. Aktualnie profil ten śledzi już 538 tysięcy internautów.

Zobacz także: Agresja drogowa w Słupsku - Piesi vs Kierowca #1315 Wasze Filmy
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić