Robert Czykiel| 
aktualizacja 

Biedronka, Lidl, Aldi. Zobacz promocje w sklepach od 23 lipca

0

Planujesz wybrać się na zakupy? Wcześniej sprawdź promocje, które obowiązują od 23 lipca. W najbliższych dniach w Biedronce, Lidlu i Aldi znajdziesz wiele przecenionych produktów.

Biedronka, Lidl, Aldi. Zobacz promocje w sklepach od 23 lipca
Biedronka, Lildl, Aldi - zobacz promocje (Unsplash.com)

Zbliża się koniec tygodnia, a to czas, kiedy w dużych marketach pojawiają się nowe gazetki z kuszącymi promocjami. Przed pójściem na zakupy warto się z nimi zapoznać. Dzięki temu można dużo zaoszczędzić, bo Biedronka, Lidl, czy Aldi przecenili wiele produktów.

Biedronka - promocje od 23 lipca

Biedronka już w czwartek 23 lipca zachęca do zakupu mleka UHT 3,2 proc. Za jedno opakowanie zapłacisz tylko 1,49 zł, ale trzeba spełnić dwa warunki. Po pierwsze należy zakupić sześć opakowań, a po drugie posiadać kartę Moja Biedronka.

Co w kolejnych dniach? Świeże uda lub podudzia z kurczaka będą w cenie 3,99 zł za kilogram. Wszystkie produkty firmy Krakus będą objęte promocją 2+1 gratis. Olej rzepakowy Kujawski zostanie przeceniony na 9,90 zł za 2-litrową butelkę. Z kolei kupując trzy masła ekstra Mleczna Dolina zapłacisz tylko 2,75 zł.

Zobacz także: Podróbki produktów spożywczych

Lidl - promocje od 23 lipca

W Lidlu warto zwrócić uwagę na niektóre owoce. Polskie truskawki będą kosztować 9,99 zł (opakowanie 750 g), wiśnie 4,99 zł (500 g), a porzeczki czerwone 4,79 zł (250 g).

Kupując mięso mielone wieprzowo-wołowe, za drugie opakowanie zapłacisz 5,39 zł. Wątróbka z kaczki została przeceniona na 3,99 zł (500 g), a kiełbasę żywiecką kupisz za 13,99 zł (600 g). W promocji są także m.in. margaryny, ryby, czy kiełbasy.

Aldi - promocje od 23 lipca

W sklepach Aldi wciąż obowiązują promocje, które zostały wprowadzone 20 lipca i potrwają do 25 lipca. Niektóre owoce i warzywa przeceniono o 70 proc. Dzięki temu za ziemniaki wczesne zapłacić 0,89 zł za kilogram, a winogrona jasne kosztują 8,99 zł za kg.

Taniej jest także polędwica z kurczaka, bo opakowanie 400 g kosztuje 5,30 zł. Mięso mielone z szynki przeceniono na 7,90 zł (400 g), a chleb maślany na 2 zł. Produktów w promocji jest oczywiście znacznie więcej.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić