Brutalny atak w Lublinie. Młode kobiety rzuciły się na taksówkarza

62

Do szokującego zdarzenia doszło 31 sierpnia w Lublinie. Teraz na jaw wyszły szczegóły zajścia. Dwie młode kobiety w wieku 19 i 20 lat pobiły taksówkarza. Sprawczynie uderzały pięściami i kopały kierowcę, który kazał im wysiąść z powodu niewłaściwego zachowania. Pokrzywdzony doznał wielu obrażeń ciała.

Brutalny atak w Lublinie. Młode kobiety rzuciły się na taksówkarza
Młode kobiety usłyszały zarzuty pobicia taksówkarza (Policja)

Zgłoszenie w sprawie pobicia policjanci z Lublina otrzymali 31 sierpnia. Z relacji 20-letniego taksówkarza wynikało, iż do zdarzenia doszło na ulicy Lipowej. Mężczyzna przewoził wówczas cztery osoby.

Młode kobiety rzuciły się na taksówkarza

W trakcie jazdy pasażerowie stali się wulgarni i zaczęli wyzywać kierowcę. Nie podobał im się styl jazdy 20-latka. W związku tym mężczyzna postanowił wysadzić niekulturalnych pasażerów już na najbliższym przystanku.

To jednak bardzo nie spodobało się przewożonym osobom. Po zatrzymaniu samochodu, dwie kobiety zaczęły bić 20-latka - relacjonuje nadkom. Kamil Gołębiowski z lubelskiej policji.

Mężczyzna został zmuszony do opuszczenia samochodu. Następnie na ulicy był bity pięściami i kopany przez sprawczynie. Co więcej, jeden z mężczyzn oblał go wodą. Kierowca w wyniku zdarzenia doznał obrażeń ciała.

Policjanci ustalili dane napastników. Dwie młode kobiety w wieku 19 i 20 lat oraz 21-latek zostali zatrzymani. Sprawczynie usłyszały zarzuty pobicia kierowcy, natomiast 21-latek odpowie za publiczne znieważenie. Lubelska policja przypomina, że za pobicie grozi do 3 lat więzienia.

Zobacz także: Padło pytanie o "Wiadomości" TVP. Tak mówią o Kurskim
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić