Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Burza w USA. Przez jedno zdjęcie

40
Podziel się

Prezydent Stanów Zjednoczonych był wielokrotnie krytykowany za lekceważenie obowiązku zasłaniania ust i nosa. Jedna z osób, które zwracały uwagę Donaldowi Trumpowi, to Nancy Pelosi. Teraz członkini Partii Demokratycznej sama została przyłapana bez maseczki.

Burza w USA. Przez jedno zdjęcie
(Getty Images, Lenin Nolly)
bCZIBNit

Do nagrania, na którym Nancy Pelosi nie ma maseczki, dotarli dziennikarze Fox News. To materiał z monitoringu w jednym z salonów fryzjerskich w San Francisco.

Nancy Pelosi bez maseczki. Wcześniej krytykowała Donalda Trumpa

Zgodnie z obowiązującymi w San Francisco zasadami Pelosi powinna była przed wejściem do salonu zasłonić usta i nos, jednak zlekceważyła ten nakaz. Na nagraniu widać także jednego z pracowników obiektu, który miał na twarzy maseczkę ochronną.

bCZIBNiv

Nagranie z udziałem Pelosi wzbudziło wielkie poruszenie wśród Amerykanów. Materiał wykorzystał m.in. sam Donald Trump – opublikowano go na oficjalnym kanale YouTube prezydenta USA. Na filmie zestawiono film z monitoringu z wystąpieniem członkini Partii Demokratycznej, podczas którego krytykowała osoby niestosujące się do nakazu zasłaniania ust i nosa. Trump zarzuca Pelosi hipokryzję.

bCZIBNiB

W imieniu Nancy Pelosi wypowiedział się rzecznik kalifornijskiego oddziału Partii Demokratycznej. Jak twierdzi, Pelosi nie zdawała sobie sprawy, że łamie zasady obowiązujące w San Francisco. Do salonu zaprosili polityk sami przedstawiciele firmy, którzy przyjęli ją indywidualnie i nie nakazywali założenia maseczki.

Ta firma zaproponowała (Nancy Pelosi – przyp. red.) przyjście w poniedziałek i poinformowała, że miasto pozwoliło im w ramach tego biznesu przyjmować jednego klienta w tym samym czasie. (Nancy Pelosi – przyp. red.) Przestrzegała zasad przedstawionych jej przez tę firmę – cytuje oświadczenie rzecznika BBC.

Zobacz też: Tomasz Karolak wyrzucony ze sklepu meblowego za brak maseczki

bCZIBNiW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(40)
usa
4 tyg. temu
Tu nie chodzi nawet o brak maski. Chodzi o to, ze salony fryzjerskie w San Francisco od marca sa zamkniete. Nie mialo prawa jej tam byc. Wlasciciel salonu dostal wiadomosc od jednego ze stylistow, ze jutro zjawi sie w salonie. Blagam...jesli juz o czyms piszecie, to chociaz sprawdzcie zrodlo 🙄
hzm
4 tyg. temu
Światowe mocarstwo ekonomiczno-nuklearne a jego przywódcy bawią się kawałkiem szmatki w ramach poljtical fiction
Tu i teraz
4 tyg. temu
nie ma uczciwych tzw. polityków
bCZIBNiX
bonanza
4 tyg. temu
nancy tlumaczy sie za brak maseczki w stylu Rafała Szambelana Trzaskowskiego. Nie wiedziala to nie jej wina to oni. Powinna Nancy jeszcze powiedziec ze padła ofiara sabotazu republikanów
VIP
4 tyg. temu
Tak to jest , nosił wilk razy kilka , ponieśli i wilka .
Najnowsze komentarze (40)
Mr. ??
4 tyg. temu
Nie ma to jak podwójne standardy straszenie ludzi medialną epidemią, przymus noszenia kagańców które nie działają :) do tego Aleksander Łukaszenka olał to i powiedział że proponowano mu 90 milionów dolarów za lockdown :)
DOROTA
4 tyg. temu
Boże MIŁOSIERDZIE jest ostatnią nadzieją ludzi! Ja Go już doświadczyłam! Przeczytajcie moje świadectwo na: pojednanie . eu . To jest świadectwo o naszym prawdziwym pochodzeniu i naszym prawdziwym przeznaczeniu. Jeżeli do nas nie dotrze, że tylko w Panu Bogu jest jedyny ratunek w czasach obecnych (apokaliptycznych) to zawsze będziemy przegrywać nasze życie i losy całej ludzkości. Spowiedź, Eucharystia Święta (BARDZO WAŻNE! BO BEZ JEJ SPOŻYWANIA NIE BĘDZIEMY WSKRZESZENI W DNIU OSTATECZNYM), Nawrócenie CAŁKOWITE do Pana Boga, czyli ŚCISŁE PRZESTRZEGANIE Przykazań Bożych, a nie jakaś samowolka (w to wierzę, a w tamto nie), Pokuta, Pokuta, Pokuta. Bez pokuty i ZADOŚĆUCZYNIENIA LUDZIOM I PANU BOGU (czyli bez wypełnienia 5 warunku Spowiedzi Świętej) wciąż się powraca do tych samych grzechów. Mało kto słyszał o 5 warunku Spowiedzi. Matka Boża mówiła: "Czyńcie wszystko, cokolwiek Wam powie". Pan Jezus żyje WCIĄŻ, TERAZ i każdego dnia komunikuje się z nami, posługuje się słowami Pisma Świętego. Zadajcie pytanie Panu Jezusowi i otwórzcie Pismo Święte. Na stronie, na której Wam się otworzy będzie odpowiedź. Sprawdziłam, tak naprawdę jest. Zawalczmy o ludzkość, o przyszłość naszych dzieci. NAPRAWDĘ NAWRÓĆMY SIĘ DO PANA BOGA I PRZYMIERZA Z NIM. MUSIMY ZACZĄĆ PRAKTYKOWAĆ PIERWSZE SOBOTY MIESIĄCA! MATKA BOŻA MÓWI, ŻE TO JEST LEKARSTWO NA NASZE CZASY - CZASY APOKALIPTYCZNE, KTÓRE TRWAJĄ TERAZ! Zachowujemy się jak gotowana żaba! Wrzuć żabę do wrzątku, a ona wyskoczy. Natomiast wrzuć żabę do zimnej wody i podgrzewaj wodę, a ona się nie zorientuje, że umiera! CZAS UCIEKA! ŻYJEMY W CZASACH OSTATECZNYCH. OBUDŹMY SIĘ Z TEGO SZTUCZNIE PODKRĘCANEGO PĘDU ŻYCIA, KTÓRE ZARAZ MOŻE SIĘ SKOŃCZYĆ, JEŻELI BĘDZIEMY ŚLEPI NA PRAWDĘ! POKUTA, POKUTA, POKUTA! PIERWSZE SOBOTY MIESIĄCA. CZAS POWSTAĆ NARODZIE DO NAJWAŻNIEJSZEJ WALKI, BO O ŻYCIE NIE TYLKO DOCZESNE! WSZYSTKO DLA NASZYCH DZIECI I PRZYSZŁOŚCI! Kochasz swoje dzieci? Odpuść "lekcje rysunku", zostaw swoje hobby, PRZYJDŹ NA NABOŻEŃSTWO 1 SOBOTY MIESIĄCA, ZABIERZ SWOJE DZIECKO! NIE MA WIĘKSZEGO DOBRA, KTÓRE MOŻESZ PODAROWAĆ SWOJEMU DZIECKU! CZAS UCIEKA DZISIAJ. TO SIĘ DZIEJE TERAZ. RATUJMY ŚWIAT Z BOŻĄ POMOCĄ! Świadectwo o tym, kim jest człowiek i jak bardzo Pan Bóg kocha Ciebie i mnie na: pojednanie. eu . Wykaz kościołów, w których odprawiane są nabożeństwa pierwszych sobót znajduje się na stronie PierwszeSoboty w zakładce Zgłoszenie-Lista
Baba
4 tyg. temu
Zostawcie Trumpa w spokoju. Każdy promujący maskę zostanie bez niej nakryty. To zwykła hipokryzja
Xxx
4 tyg. temu
Trumpa zostawcie. A każdy namawiający do maski zostanie bez maski przyłapany. Taka prawda. Maski są szkodliwe i zamiast pomagać szkodzą. Dobranoc
kumry
4 tyg. temu
jezeli donald przegra to juz po ameryce
mnb
4 tyg. temu
Trump 2020!
healer
4 tyg. temu
teraz fajnie w USA (i nie tylko) mają bandziory. Dawniej mieli problem kiedy założyć maski żeby ich monitoring nie nagrał. Jak zakładali na ulicy to było ryzyko ze ktoś ich zauważy i zawiadomi policje. Jak dopiero w banku to mógł ich "zdjąć" monitoring na zewnątrz budynku. A teraz SPOKO, nikogo maska na twarzy nie dziwi, można spokojnie wmaszerować do banku czy sklepu...
glosowanko.pl
4 tyg. temu
tam możesz lajkować i komentować do woli bez reklam ;)
bCZIBNiP
kaska22
4 tyg. temu
Wszyscy to hipokryci, a politycy najwieksi. Klamac, krasc, do poki cie nie przylapia, a potem negowac nawet jak jest nagranie na kamerze. Wyuczeni by rozmowy staczac na ten tor, ktory im pasuje, by niewygodna prawde pomijac. Polityka nie ma nic wspolnego z prawem, ze sprawiedliwoscia, z rownoscia. Tu chodzi o ciemne zagrywki ponizej pasa, a wszystko niczym w komunistycznym krzywym zwierciadle - z pelnym zachowaniem pozorow praworzadnosci.
Herrmut
4 tyg. temu
Powiem tyle (co do "maseczek"); dawniej takich używali różnej maści bandyci i to miało sens. C o do 'corony' to sensu tu nie ma (oczywiście jeśli ci nikt nie napluje lub w ryj nie kichnie, a chamów co przy kichaniu mordy nie zasłaniają jest mrowie, cóż tacy to polaczkowie). Corona czy nie corona, zawsze były, są i będą różne choroby i są one potrzebne w doborze naturalnym, odsiewają słabe jednostki, przez co wzmacnia się cała populacja. Poza tym ludzi na ziemi jest obecnie wiele, wiele za dużo (poza ludźmi rozpleniły się szczególnie gatunki człekopodobne). Minimalna liczba redukcji populacji powinna wynieś 1/6 (czyli tylko co szósty powinien zostać przy życiu). Tak, że spoko !!!
tylko Trump
4 tyg. temu
Demokrata to komuna.
Chicago
4 tyg. temu
Trump 2020, w tym roku demokraci zostana rozjechani.
Dr.Esiarz
4 tyg. temu
"ta pani przyszła w tym kożuchu i w nim wychodzi"
Unadmass
4 tyg. temu
Jeden z profesorów wirusologii powiedział,że maseczki tak chronią przed wirusami jak płot przed komarami.A przede wszystkim do diagnostyki codid-19 używa się testu pcr,który stosuje się wyłącznie do celów badawczych,a nie diagnostycznych.Stąd pozytywne wyniki u ludzi,ale i u kozy,i papai.Raz ma się wynik dodatni,raz ujemny.Ta sama próbka daje wynik negatywny w innym laboratorium tylko i wyłącznie dlatego,że do obróbki wymazu użyto maszyny innego producenta.Sanepidowi proponuję pójść np do lasu i znajdą covida-19 u dzika,sarny i na dębie ,sosnie.Dyktatatura ciemnej nieudocznej bandy kretynów kwitnie w idiokracji/polecam film pt tytułem/ w najlepsze...
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić