Była gwiazda MTV poszukiwana przez policję. Poważne zarzuty

10

Sensacyjne doniesienia płyną z zagranicznych mediów. 32-letni Connor Smith z Orland Park, który zasłynął dzięki występom w reality show, ma mieć spore kłopoty z prawem. Mundurowi prowadzą na niego obławę za to, że próbował wykorzystać 15-latkę. Wciąż pozostaje nieuchwytny.

Była gwiazda MTV poszukiwana przez policję. Poważne zarzuty
Była gwiazda MTV poszukiwana przez policję. (FOX 32 Chicago, Screen)

O bulwersującej sprawie donosi "Fox 32". Jak podaje policja, mężczyzna miał od dłuższego czasu pisać na komunikatorach internetowych z niepełnoletnią dziewczyną. W miniony czwartek pojechał specjalnie do Lake County, aby spotkać się z 15-latką na umówione wcześniej miłosne igraszki.

W rzeczywistości była to prowokacja mająca na celu złapać pedofila. W nastolatkę wcielał się bowiem dorosły detektyw.

Chciał wykorzystać 15-latkę? Policja szuka podejrzanego

32-latek w odpowiednim momencie wyczuł, że został wystawiony przez rzekomo małoletnią koleżankę. Gdy tylko podjechał w miejsce umówionego spotkania, to zauważył czekających tam na niego policjantów. Wcisnął gaz do dechy i odjechał z piskiem opon.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ksiądz pedofil molestował 13-latkę. Wyrok odroczono

Policjanci nie zdążyli dogonić przestępcy. Oddalił się w nieznanym kierunku i wciąż pozostaje nieuchwytny.

To ogólnokrajowy nakaz. Można go aresztować w dowolnym miejscu w kraju. Zostanie poddany ekstradycji z powrotem do hrabstwa Lake w celu postawienia zarzutów - powiedział Christopher Covelli z biura szeryfa hrabstwa Lake.

Jak informuje policja, 32-letnia gwiazda MTV miała nie tylko pisać zbereźne treści do rzekomej nastolatki, ale też wysyłać jej swoje intymnie zdjęcia i filmiki.

Przypomnijmy. W 2015 roku Smith pojawił się w reality show MTV pt. "Are you the One?" Rywalizował tam z innymi zawodnikami walczącymi o znalezienie idealnego miłosnego dopasowania (wymarzonej partnerki) oraz wygranie dużej nagrody pieniężnej.

Z pewnością nie chcemy, aby jakiekolwiek dzieci były zagrożone i dlatego prosimy o pomoc opinii publicznej - dodaje Christopher Covelli z biura szeryfa hrabstwa Lake.

Policja dodaje, że ​​Smith mógł zmienić swój wygląd, w tym przefarbować włosy i zgolić brodę. Ma wyraźny tatuaż na szyi.

Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić