Wróć na
Bartłomiej Bajerski
|
aktualizacja

Chcą wyrzucić Krystynę Pawłowicz z Facebooka. Za jej wpis o samobójstwie 14-latka

1882
Podziel się

Petycja w sieci pojawiła się w niedzielę. Liczba podpisów rośnie lawinowo.

Chcą wyrzucić Krystynę Pawłowicz z Facebooka. Za jej wpis o samobójstwie 14-latka
(PAP, Rafał Guz)
bCZguJTp

W dniu 23 września 2017 roku dokonała parszywego wpisu z powodu samobójstwa 14‐latka dyskryminowanego ze względu na orientację seksualną. Kobieta ta jest pozbawiona zasad moralnych i reprezentuje skrajną zgniliznę moralną - napisali organizatorzy akcji.

Petycja w sprawie Krystyny Pawłowicz pojawiła się w serwisie Avaaz.org. Jej organizatorzy chcą usunięcia z Facebooka posłanki Prawa i Sprawiedliwości. To właśnie tam pani profesor popełniła wpis, który w opinii wielu osób zakrawa na skandal.

bCZguJTr

Posłanka PiS komentowała samobójstwo 14-latka z Gorczyna. Chłopiec miał się zabić, bo nie był akceptowany przez rówieśników z powodu orientacji homoseksualnej.

Krystyna Pawłowicz od lat wykorzystuje media społecznościowe do szerzenia nienawiści do Polaków. Znieważa i obraża ludzi. Propaguje ideologię neofaszystowską oraz nienawiść do grup etnicznych. Propaguje i wznieca dyskryminację ze względu na poglądy polityczne czy orientację seksualną - piszą twórcy petycji.

Petycję w chwili publikacji artykułu podpisało ponad 4 tys. osób. Liczba ta lawino rośnie. Wpis Krystyny Pawłowicz już wcześniej spotkał się z potępieniem w sieci. Pojawiły się ostre oceny polityków.

bCZguJTx

Ale nie tylko politycy byli oburzeni słowami Pawłowicz. Głos zabrała też znana blogerka.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bCZguJTy
bCZguJTS
KOMENTARZE
(1882)
buśka
3 lata temu
Tak jest jak niereformowalni ludzkie chcę reformować cały kraj, który jeszcze kilka lat temu był przykładem dla innych. Boże, a ty widzisz i nie grzmisz!
bachu
3 lata temu
Nie pamiętam komentarza pawłowicz bez nienawiści. Zawsze i wszędzie ją rozlewa. Pluje nią jak żmija. Nie taka osoba winna zajmować stołek sejmowy. Dlaczego tak opluwana przez nią opozycja potrafi się wypowiadać nie jednokrotnie bez tytyłow profesorskich. Dla mnie ta osoba jest nie spelna rozumu. Powinna mieć zakaz puplicznego wypowiadania się i nauczania.
an
3 lata temu
To byłaby kara jak wyrzucenie z KPZR .
bCZguJTT
Jan
3 lata temu
A myślałem że mamy wolność słowa i każdy ma prawo wyrazić swoje poglądy.Jak widać poprawność bierze górę nad prawdą.Co 14 latek może wiedzieć o swoich preferencjach seksualnych, przecież to dopiero okres dojrzewania.Zaburzenia psychiczne tu miały miejsce a nie to czy był akceptowany.Ludzie rodzicom to tragedia,zostawcie ich i tego nieszczęśnika w spokoju.
Sprawiedliwy
3 lata temu
Tutaj był gej, ale mojego kumpla terroryzowali bo miał głupią fryzurę, a innego bo miał astmę. Z dziewczynki śmiali się bo była trochę opóźniona. Dla mnie mnie wszystkie te zachowania powinny być tępione niezależnie kogo dotyczą!
Najnowsze komentarze (1882)
bol
3 lata temu
Tą babę trzeba wyrzucić ze wszystkiego co i gdzie się da. Nawet z kraju wygnać do Afryki.
h
3 lata temu
Napisalbym co o niej sadze ale bojesie aparatu pis
Ppaa
3 lata temu
Kto czyta dziwnee wpisy tej kobiety. Lepiej czytac ksiazki madrzejszych ludzi.
buntu
3 lata temu
lewactwo jest gorsze od faszyzmu
sd
3 lata temu
Pawłowicz napisała prawdę.
nikc
3 lata temu
każdy powinien mieć prawo wypowiadać swoje zdanie; nie mogą wszyscy przytakiwać jak kaczki; musi być prawica, a także lewica...
egon
3 lata temu
Ludzie ale ona ma rację. Krytykujecie ją tylko dla tego że jest z pisu. Jak by była z nowoczesnej to byście jej bili brawo.
Nauczycielka
3 lata temu
Po raz pierwszy odzywam się w temacie pani "posłanki'. Nie popieram żadnych ugrupowań politycznych, ale to, jak pani K.P. komentuje bieżące wydarzenia, to jest poziom poniżej szamba. I TO JEST PROFESOR ???? Kiedyś wyczytałam, że sama oceniła się jako ładną, delikatną i wrażliwą kobietę. Nie skomentuję. Życzę tylko ciut samokrytycyzmu, bo od wody sodowej w głowie może rozsadzić czerep tudzież inne części ciała... Czego pani posłance życzę z całego serca i myślę, że poprze mnie wielu (dodaję, że nie jestem "lewaczką", wojującą feministką ani nic w tym rodzaju- po prostu myślę realnie). "Piękna" i "mądra" p. Krystyno- chyba czas zastanowić się nad swoimi przesłaniami. Mamy mniej więcej tyle samo lat, ale ja odbieram życie realnie, a nie próbuję wciskać swoich wizji (popapranych) innym. Mogłabym- mam duże pole do popisu... Jestem jednak obiektywna co do wydarzeń i tak przekazuję swoim uczniom- patrzcie, myślcie i wyciągajcie wnioski. Przykre, ale wśród młodych ludzi budzi pani tylko śmiech
bCZguJTL
M.Krzak
3 lata temu
Dalej popieraliby złodziejów, kretyńskie akcje się skończą po 1 .10. br!!
ulv
3 lata temu
Nie jestem wyborcą PiSu, ale przecież napisała samą prawdę, więc po co tworzyć jakieś durne petycje? Bo ma inne zdanie?
stary polonez
3 lata temu
Już Platforma chciała nam wprowadzić Homo niewiadomo.Wkrótce wszyscy bysmy mysleli że geje i lesbijki to są rzeczy normalne a związek mężczyzny i kobiety to zboczenie.Dalej twierdzicie że zboczenia nie trzeba leczyć ?Ze leczyć się powinni hetero /normalny związek kobieta i mężczyzna/.To teraz pora leczyć właśnie nas hetro ?
Polak
3 lata temu
profesor Pawłowicz to Święta kobieta. a wy się czepiacie bo jest z PiS-u. Czepiacie sie wielkich , Ojca Dyrektora też.
Kazimierz Odn...
3 lata temu
Mam nadzieję, że tej babie ktoś rozłupie wredny łeb na kawałki.😨😨😨
obronca
3 lata temu
PAWLOWICZ TO NAJMADRZEJSZA PANI POLITYK TUZ PO PREZESIE.TYCH DWOJE TO NAJTEZSZE UMYSLY INTELEKTUALNE. SZKOLA RYDZYKA!
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić