o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Jan Manicki
|

Oszustwo wyborcze w USA? Wyciekło tajemnicze nagranie

168
Podziel się

Donald Trump przegrał wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych. Urzędujący amerykański prezydent nie chce się jednak poddać, zarzucając, że głosowanie nie zostało przeprowadzone we właściwy sposób. Osobisty prawnik Donalda Trumpa Rudy Giuliani udał się do Georgii, aby na posiedzeniu senackiej podkomisji śledczej przedstawić dowody na rzekome fałszerstwa wyborcze.

Oszustwo wyborcze w USA? Wyciekło tajemnicze nagranie
bDSaexph

Rudy Giuliani ujawnił nagranie z monitoringu pochodzące z lokalu wyborczego zorganizowanego na hali sportowo-koncertowej State Farm Arena w Atlancie. Jak podaje CBS, klip przedstawia osoby wyjmujące spod stołu co najmniej cztery pudła z kartami wyborczymi. W momencie, gdy w pobliżu nie było przewodniczącego komisji wyborczej, osoby te miały umieścić dodatkowe głosy pomiędzy prawdziwymi.

Fałszerstwo wyborcze w Georgii? "Cztery pudła z głosami wyjechały spod stołu"

Nagranie przedstawiła przed senacką komisją śledczą prawniczka Jacki Pick, która uczestniczyła w procesie liczenia głosów. Stwierdziła, że ta sama osoba, która zadecydowała o przerwaniu liczenia głosów ze względu na późną porę, rozstawiała rano stół na którym wznowiono liczenie. To ona miała być odpowiedzialna za fałszerstwo.

bDSaexpj
Widziałam, jak cztery pudła z głosami wyjeżdżają spod stołu – powiedziała Jacki Pick.

Prawnik Donalda Trumpa Rudy Giuliani stwierdził z kolei, że spośród wydrukowanych ponad 231 tys. kart wyborczych w urnach znalazły się zaledwie 134 tys. Pozostałe 96 tys. kart nie zostało zwróconych. Ma to potwierdzać, że doszło do fałszerstwa.

Co by to oznaczało? Głosy widmo – ocenił Giuliani.
bDSaexpp

Prawnicy Trumpa ujawniają nagranie. Ma być dowodem na fałszerstwo wyborcze

Ujawnione nagranie ma być pierwszym dowodem na oszustwo wyborcze przedstawionym przez zespół prawników Donalda Trumpa. Zdaniem CBS w każdym pudełku z kartami wyborczymi mogło znajdować się maksymalnie 6 tys. głosów, co daje to razem 24 tys. dodatkowych kart wyborczych. Kandydat Demokratów Joe Biden wygrał w stanie Georgia, wyprzedzając urzędującego prezydenta o 12,5 tys. głosów.

Urzędnicy z senackiej komisji śledczej nie byli jednak przekonani co do autentyczności przedstawionego nagrania. Jeden z nich stwierdził, że kłóci się ono z danymi zaprezentowanymi przez komisję wyborczą zaledwie kilka godzin wcześniej. W związku z tym urzędnik zapytał, jaki jest właściwie dowód na fałszerstwo.

bDSaexpq
Właśnie go pan widział, pańscy podwładni muszą zobaczyć to nagranie – odparła Pick.

Rudy Giuliani przedstawił również zeznania świadków, którzy potwierdzili, że doszło do oszustwa wyborczego. Jak stwierdził prawnik Donalda Trumpa, wszyscy podpisali oświadczenie pod przysięgą, że nie kłamią. Mieli oni na własne oczy widzieć fałszerstwo.

We wtorek jeden z członków komisji wyborczej w Georgii zaatakował retorykę Donalda Trumpa w sprawie wyborów prezydenckich. Stwierdził, że doprowadziła ona do gróźb karalnych kierowanych w stronę stanowych urzędników. Podkreślił także, że Trump powinien przestać próbować doszukiwać się fałszerstw wyborczych.

bDSaexpr
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDSaexpK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(168)
SuperHość
4 miesiące temu
Już tow.Stalin mówił, że nieważne kto na kogo i jak często głosuje tylko ważne kto te głosy liczy.... A swoją drogą to wstyd gdy najbardziej rozwinięte technologiczne państwo ma tak anachroniczny system głosowania.
Zatroskany
4 miesiące temu
To wcale nie jest śmieszne ! 🤔
Walker
4 miesiące temu
Każde podejrzenia o oszustwo wyborcze powinno być traktowane na serio. Wstyd dla o2 IMO.
bDSaexpL
12345678
4 miesiące temu
Jednak wybory w USA zostały sfałszowane Trump ma rację.
adamos
4 miesiące temu
Napiszcie o serwerach CIA z oprogramowaniem Dominium przejętych przez oddział specjalny Aarmii USA w Niemczech. To właśnie na nich dokonywano fałszerstwa ("przerzutki" głosów oddanych na D. Trumpa zamieniona na głosy dla Bidena) a swoją żałosną propagandę w postaci prześmiewczej interpreatacji ewidentnych dowodów na fałszerstwo wyborcze wsadzcie sobie w rzyć.
Najnowsze komentarze (168)
Viruzoolog
4 miesiące temu
Najważniejsze, że Duda wygrał. Będzie stanowił doskonałą przeciwwagę dla Bidena. Przecież nie może być wszędzie doskonale.
Carolina
4 miesiące temu
Oto osoby widoczne na nagraniu: pani w fioletowym podkoszulku to Ruby Freeman a blondynka z warkoczykami w żółtym to jej córka Shaye Freeman Moss. Ruby Freeman wpadła bo "pochwaliła" się na Internecie ze nie podobało jej się w jakim kierunku idzie liczenie głosów (tzn. w jej mniemaniu zbyt wielu ludzi glosowało na Trumpa) wiec postanowiła "pomóc" Bidenowi. Sytuacja która tutaj oglądacie odbyła się pomiędzy 22:35 i pierwsza nad ranem po tym, jak kierowniczka biura wygoniła obserwatorów republikańskich. Obie kobiety (razem z dwoma innymi osobami) wyciągnęły spod stołu i przeskanowały 4 "walizki" kart wyborczych (ok. 12 tysięcy kart). Nagranie pochodzi z kamer State Farm Arena i zostało po raz pierwszy pokazane publicznie 3 grudnia podczas posiedzenia senatu. W tej chwili w Georgii jest nieciekawie. Republikanie nawołują do usunięcia ze stanowiska: demokratycznej senator Eleny Parent (która podczas przesłuchania świadków 3 grudnia stwierdziła, ze już to nagranie widziała przed kilkoma tygodniami i nie może ono być użyte jako dowód bo zostało uznane za niewiarygodne - co spotkało się z ogromnym zdumieniem ze strony pozostałych senatorów ponieważ nagranie to zostało odtworzone po raz pierwszy własnie 3 grudnia) oraz Republikańskiego gubernatora Georgii: Briana Kempa który zignorował dowody i sprzeciwił się temu, żeby zwołać specjalną sesję stanowej legislatury w celu powołania nowej listy elektorów do głosowania na Trumpa w Kolegium Elektorów (prawdopodobnie zaraz po tym jak w wybuchu samochodu zginął Harrison Deal - chłopak jego córki Lucy Kemp). Oboje politycy otrzymują groźby śmierci. Elena Parent poprosiła o dodatkowa obstawę policji po tym, jak ktoś zamieścił jej adres i zdjęcia domu na Internecie. Ruby Freeman i jej córka Shaye podobnież zostały już aresztowane.
Quick
4 miesiące temu
Pudło a na tzw sali 10osob żadna nie widziała nie słyszała tak to każdego można oskarżać
Wars
4 miesiące temu
Jeśli te oszustwa będą zaakceptowane wyborem BIDETA to i UE zaakceptuje wszelkie łamania praw i ustaw itd ŚWIAT USANKCJONUJE OSZUSTWO I KŁAMSTWA !!!!
tom
4 miesiące temu
juz za jeden glos obywatela powinni uniewaznic wybory przeciez mowja ze kazdy glos jest wazny wszystko co mowja tvny czy inne jest na odwrut
mjy6
4 miesiące temu
Jak można sfałszować TROCHĘ ....to znaczy ze można jeszcze więcej . NIGDY żadnej elektroniki w tak ważnych wyborach . Świat ma dość czasu by wybrać osobiście .!!1
olek
4 miesiące temu
poko tez domaga sie zaprzestania dochodzen mowiac ze nie ma co dochodzic, 92 miliony zl wylozonych przez inwestorow wsiaklo. Tu maja dowod na tasmie ze wyciagnieto z pod stolu ok 30 tys glosow o 2 w nocy kiedy nie bylo obserwatorow i tez mowia ze nie ma co dochodzic
greg.star
4 miesiące temu
to jest demokracja bzdura juz nigdzie nue bedzie demokracji skonczylo sie glosowaliscie na pis bo wam bylo malo obiecali wam 500 zloty za tyle dprzedaliscie swoją wolność pytam za ile sprzedacie swoje życie..?
bDSaexpD
Luk
4 miesiące temu
Już lepiej nic nie piszcie, skoro piszecie bzury Falszowanie wyborów było zaplanowane dużo wcześniej przez Globalistów Tram do nich nie należy więc chcą go zniszczyć Zatrzymał też dawanie poteznej kwoty dla WHO To najlepszy prezydent od czasów Regana Otworzą się oczy Amerykanom jesli mianują Bidena na prezydenta, Będą mieli jak we Francji, Niemczech, Szwecji Islam, Koran w szkłach, zabierze im broń, podniesie podatki itp
?????
4 miesiące temu
Już wszyscy wiedzą ,że to oszustwo, tylko te media jakoś tak dziwnie reagują i ukrywają prawdziwe informacje. Dlaczego?
Gosc
4 miesiące temu
U nas tez było fałszerstwo i co z tego
Trrt
4 miesiące temu
Ile kartonów z fałszywymi głosami wyciągnął z pod stołu PIS podczas wyborów prezydenckich ???????????
midas
4 miesiące temu
4 lata temu zwyciężyła w USA demokracja "spontaniczna", tym razem demokracja "sterowana"
PrawdaOliwa
4 miesiące temu
Amerykański kierowca TIR w czasie zeznań przed komisją śledczą w Pensylwanii zeznał że wykonał swoją ciężarówką kurs z NY do komisji wyborczej w Pensylwanii z 200 tysiącami już wypełnionych kart do głosowania i to na jednego kandydata.... zgadnijcie którego ... górale z wzgórz Golan nazywają to „szwindlem”
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić