Chwile grozy w szkole. Atak na nauczycielkę nagrała kamera

136

W jednej ze szkół w Stanach Zjednoczonych doszło do dramatycznych scen. Uczeń zaatakował nauczycielkę po tym, jak ta odebrała mu konsolę do gier. Brutalny atak nagrała kamera monitoringu, a wideo trafiło do sieci.

Chwile grozy w szkole. Atak na nauczycielkę nagrała kamera
Uczeń pobił nauczycielkę (Twitter)

Przemoc w amerykańskich szkołach to problem, o którym mówi się od wielu lat. Na terenie całego kraju regularnie dochodzi do bardzo niebezpiecznych incydentów. Niestety 21 lutego po raz kolejny w placówce oświaty rozegrały się dantejskie sceny. Tym razem incydent miał miejsce na Florydzie.

Na terenie Matanzas High School w Palm Coast doszło do brutalnego incydentu. Podczas jednej z lekcji nauczycielka zabrała uczniowi konsolę do gier Nintendo Switch. Nastolatek używał urządzenia na lekcji, zamiast się uczyć. Kobieta nie zamierzała wyrażać na to zgody, dlatego podjęła radykalną decyzję. Nie spodziewała się, że jej podopieczny agresywnie zareaguje.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Trzęsienie ziemi w Turcji. "Największa tragedia ostatnich lat"

Chwile po lekcji uczeń wziął odwet na nauczycielce. 17-latek przeprowadził brutalny atak na korytarzu szkoły. Po wzięciu rozbiegu popchnął z impetem kobietę, która przewróciła się na podłogę. Następnie nastolatek dosiadł ją i zaczął okładać pięściami. Zanim ktokolwiek zainterweniował, to poszkodowana była już nieprzytomna i leżała w kałuży krwi. Zdarzenie zostało nagrane przez kamerę monitoringu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

17-latek został zatrzymany przez policję. Podczas aresztowania odgrażał się, że kiedy już wróci do szkoły, to zabije nauczycielkę. Następnie napastnika umieszczono w ośrodku dla nieletnich przestępców. Na szczęście życiu poszkodowanej nie zagraża niebezpieczeństwo. Placówka oświaty wydała oświadczenie, w której oświadczyła, że bezpieczeństwo jest dla niej najważniejsze i że zamierza w pełni współpracować z biurem szeryfa w sprawie brutalnego pobicia.

Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić