Ciężko uwierzyć w głupotę Rosjan. Fotografia mówi sama za siebie

Nie milkną echa wokół "wyczynu", którego dokonali Rosjanie na froncie. Żołnierze Władimira Putina chcąc zostawić obraźliwą wiadomość dla Ukraińców w polu, zostali przez nich wykryci z powietrza.

Ciężko uwierzyć w głupotę Rosjan. Fotografia mówi sama za siebie
Rosjanie zostali trafieni (Twitter)

Rosjanie nadal prześcigają się o tytuł najbardziej absurdalnej wpadki na froncie. Tym razem grupa żołnierzy Władimira Putina chciała zostawić w polu obraźliwy napis dla Ukraińców, który byłby dla nich widziany z powietrza. Ich plan zdecydowanie się jednak nie powiódł.

Rosjanie chcieli obrazić Ukraińców. W tym celu grupa śmiałków wybrała się na pole i chciała wyciąć w roślinach napis "chochoły", który jest tam uważany za bardzo obraźliwy. Tak bowiem określa się Ukraińców w pogardliwy sposób.

Wykonawcy nie wzięli jednak pod uwagę, że skoro hasło ma być widoczne z powietrza, to również będzie ich widać podczas wykonywania go. Fakt ten wykorzystali ukraińscy żołnierze.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Rosyjscy żołnierze wykonujący napis zostali ukarani za swoją arogancję. "Artyści" zostali zauważeni z powietrza przez ukraińską armię. Obrońcy zaatakowanego kraju nie mieli zamiaru puścić im tej zniewagi płazem. W stronę okupantów poleciały pociski, które ich trafiły. Na fotografii z lotu ptaka widać ślad w ziemi po uderzeniu z broni.

O sprawie poinformował m.in. Ilja Ponomariow, były deputowany do rosyjskiej Dumy Państwowej.

Zobacz także: Kiedy powstanie CPK? Horała odpowiada na niewygodne pytania
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić