o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
GG
|

Częstochowa. Zrobiła to w ogródku piwnym. Przyłapała ją kamera. Kobiety szuka policja

68
Podziel się

Policja z Częstochowy szuka tej kobiety. Kamera monitoringu nagrała ją 5 lipca. Osoba ta dopuściła się podpalenia parasola ogrodowego na terenie jednego z ogródków piwnych.

Częstochowa. Zrobiła to w ogródku piwnym. Przyłapała ją kamera. Kobiety szuka policja
Poszukiwana kobieta (Policja)
bDpjBgwl

Policja z Częstochowy szuka podpalaczki. Kobieta obrała sobie dość nietypowy cel, jakim był parasol ogrodowy. Do zdarzenia doszło 5 lipca 2020 roku w Częstochowie przy alei Armii Krajowej. Podpalony przez winną parasol doszczętnie spłonął. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Płomień nie rozprzestrzenił się na inne obiekty.

Policja opublikowała nagranie ze zdarzenia. Widać na nim sam moment podpalenia. Kobieta poczuła się bezkarnie albo nie zauważyła oka kamery bezpieczeństwa. Na wideo widać, jak wchodzi do ogródka piwnego przodem, nie mając zasłoniętej twarzy. Po podpaleniu parasola odchodzi spokojnym krokiem.

bDpjBgwn

Policja poszukuje kobiety. Każdy, kto jest w stanie zidentyfikować podpalaczkę, proszony jest o kontakt z Komisariatem 3 Policji w Częstochowie.

Zobacz także: Groźna kolizja bmw na drodze S51. Zobacz zdjęcia z miejsca wypadku
bDpjBgwO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(68)
tede
3 miesiące temu
Mieszka w pobliżu albo konkurencja..
hha
3 miesiące temu
szukają OD 05 LIPCA ,można się uśmiać .
pewniak
3 miesiące temu
Trzeba sprawdzić pobliskie kamienice. Na pewno tej pani przeszkadzał hałas podczas picia piwa.
bDpjBgwP
ale żenada
3 miesiące temu
Ale o co chodzi policji ? Do mnie się włamali, rozpirzyli cały dom, ukradli trochę kasy i całą moją biżuterię ( nie żadne diamenty, ale było tam kilka pamiątek) i po miesiącu mi przysłali pismo,że sprawa umorzona. A tu co, za jakiś głupi parasol wysyłają listy gończe ?
marios58
3 miesiące temu
Mojej córce ukradziono w restauracji marynarkę.Chciała aby udostępniono nagrania z kamer.Odpowiedź - pierdołami się nie zajmujemy.Teraz widzę,że jednak można.Brak szacunku.
Najnowsze komentarze (68)
|Zorro
3 miesiące temu
Cholera... Mandat za brak maseczki...
maciek
3 miesiące temu
może jej było zimno
Sofie
3 miesiące temu
Banasia też szukają i nie mogą znaleźć Pieniądze rozpieprzają na prawo i lewo i nic się z tym nie robi... Pieniądze chorym dzieciom żałują, za chwilę znowu sprzeniewierzą miliony dla Jaro?
Maciek
3 miesiące temu
Prawidłowo. Zuch kobieta!!! J
miecio
3 miesiące temu
To, że podpaliła to pikuś, ale brak maseczki to już poważna sprawa
...
3 miesiące temu
tytuł mógłby być bardziej chwytliwy ...
edek
3 miesiące temu
mamy 10 września a tu taki news
I co?
3 miesiące temu
Jasna góra, jak ona mogła!
bDpjBgwH
Z Bogiem
3 miesiące temu
Hodowla norek to wałek, podpięta pod rolnictwo zeby nie płacić podatku,niby skórka to produkt uboczny? A mieso kto je? Noreczki zapasione/tłuste że brzuch do ziemi żeby futerko było błyszczące a w tle ojciec Rydzyk i jego darczyńcy...podobno Biblia zabrania używania Boga do robienia interesów, czyli w ogóle jsko duchowny nie powinien (?).
Adam
3 miesiące temu
Ludzie mają za nich szukać? A oni od czego są? Od pilnowania domu naszego Słońca Narodu i ścigania ludzi za brak namordników?
Z Bogiem
3 miesiące temu
Piwiarnia ma dojścia w policji? ...czyli nie tyle zeby aż dopilnować ale jakby coś to.... Jak to działa? Wskaż mi kto ci nadepnął na odcisk i złóż doniesienie a my się tym (co najmniej) zajmiemy, wszystko w granicach prawa/lewa ;] Z życia
wiktoria
3 miesiące temu
Czy to przypadkiem nie Krycha P?
Pan Wątrobian
3 miesiące temu
Ludziom w tym kraju odwala coraz częściej i intensywniej.
gość
3 miesiące temu
Takich wandali powinno się surowo karać!Ludzie pracują by sobie np.kupić samochód a taki wandal go porysuję lusterka wyrwie itd.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić