o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
GG
|

Częstochowa. Zrobiła to w ogródku piwnym. Przyłapała ją kamera. Kobiety szuka policja

68
Podziel się

Policja z Częstochowy szuka tej kobiety. Kamera monitoringu nagrała ją 5 lipca. Osoba ta dopuściła się podpalenia parasola ogrodowego na terenie jednego z ogródków piwnych.

Częstochowa. Zrobiła to w ogródku piwnym. Przyłapała ją kamera. Kobiety szuka policja
Poszukiwana kobieta (Policja)
bDXTQECt

Policja z Częstochowy szuka podpalaczki. Kobieta obrała sobie dość nietypowy cel, jakim był parasol ogrodowy. Do zdarzenia doszło 5 lipca 2020 roku w Częstochowie przy alei Armii Krajowej. Podpalony przez winną parasol doszczętnie spłonął. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Płomień nie rozprzestrzenił się na inne obiekty.

Policja opublikowała nagranie ze zdarzenia. Widać na nim sam moment podpalenia. Kobieta poczuła się bezkarnie albo nie zauważyła oka kamery bezpieczeństwa. Na wideo widać, jak wchodzi do ogródka piwnego przodem, nie mając zasłoniętej twarzy. Po podpaleniu parasola odchodzi spokojnym krokiem.

bDXTQECv

Policja poszukuje kobiety. Każdy, kto jest w stanie zidentyfikować podpalaczkę, proszony jest o kontakt z Komisariatem 3 Policji w Częstochowie.

Zobacz także: Groźna kolizja bmw na drodze S51. Zobacz zdjęcia z miejsca wypadku
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDXTQECW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(68)
|Zorro
8 miesięcy temu
Cholera... Mandat za brak maseczki...
maciek
8 miesięcy temu
może jej było zimno
Sofie
8 miesięcy temu
Banasia też szukają i nie mogą znaleźć Pieniądze rozpieprzają na prawo i lewo i nic się z tym nie robi... Pieniądze chorym dzieciom żałują, za chwilę znowu sprzeniewierzą miliony dla Jaro?
bDXTQECX
Maciek
8 miesięcy temu
Prawidłowo. Zuch kobieta!!! J
miecio
8 miesięcy temu
To, że podpaliła to pikuś, ale brak maseczki to już poważna sprawa
...
8 miesięcy temu
tytuł mógłby być bardziej chwytliwy ...
edek
8 miesięcy temu
mamy 10 września a tu taki news
I co?
8 miesięcy temu
Jasna góra, jak ona mogła!
Z Bogiem
8 miesięcy temu
Hodowla norek to wałek, podpięta pod rolnictwo zeby nie płacić podatku,niby skórka to produkt uboczny? A mieso kto je? Noreczki zapasione/tłuste że brzuch do ziemi żeby futerko było błyszczące a w tle ojciec Rydzyk i jego darczyńcy...podobno Biblia zabrania używania Boga do robienia interesów, czyli w ogóle jsko duchowny nie powinien (?).
Adam
8 miesięcy temu
Ludzie mają za nich szukać? A oni od czego są? Od pilnowania domu naszego Słońca Narodu i ścigania ludzi za brak namordników?
Z Bogiem
8 miesięcy temu
Piwiarnia ma dojścia w policji? ...czyli nie tyle zeby aż dopilnować ale jakby coś to.... Jak to działa? Wskaż mi kto ci nadepnął na odcisk i złóż doniesienie a my się tym (co najmniej) zajmiemy, wszystko w granicach prawa/lewa ;] Z życia
wiktoria
8 miesięcy temu
Czy to przypadkiem nie Krycha P?
Pan Wątrobian
8 miesięcy temu
Ludziom w tym kraju odwala coraz częściej i intensywniej.
bDXTQECP
gość
8 miesięcy temu
Takich wandali powinno się surowo karać!Ludzie pracują by sobie np.kupić samochód a taki wandal go porysuję lusterka wyrwie itd.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić