Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

"M jak miłość" - odcinek 1527. Tajemnicza choroba Asi. Śmiertelne zagrożenie

1

22 września w TVP2 wyemitowany zostanie 1527. odcinek serialu "M jak miłość". Będzie miał on dramatyczny przebieg. O własne życie zadrży Joanna (Barbara Kurdej-Szatan).

"M jak miłość" - odcinek 1527. Tajemnicza choroba Asi. Śmiertelne zagrożenie
Dramat Joasi. Choroba może ją zabić (TVP 2)

W 1527. odcinku "M jak miłość" Joasia będzie przebywać we Francji. Pojedzie tam do swojego ojca po tym, jak odkryje kłamstwa Michała, który zataił przed nią koszmarny wypadek Leszka w Himalajach.

Jak ujawnia portal superseriale.se.pl, Asia dozna szoku. Okaże się bowiem, że jej test ciążowy jest nieważny. Smutną wiadomością o tym, że jednak nie jest w ciąży szybko podzieli się z Kingą.

Nie jestem w ciąży... Badania to wykluczyły. Boję się, bo nie wiadomo, co mi jest. Lekarze też nie wiedzą, a ja czuję się coraz gorzej - przekaże.

Pojawi się jeszcze jeden kłopot. I to bardzo poważny. Wyjdzie na jaw, że Asia jest poważnie chora. Kobieta zadrży o własne życie. Tym bardziej, że lekarze z Francji nie będą w stanie precyzyjnie określić, co tak naprawdę jej dolega.

"M jak miłość". Gdzie i kiedy oglądać 1527. odcinek?

1527. odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany na antenie TVP2 w poniedziałek 22 września o godzinie 20:55. Miłośnicy tej popularnej produkcji z pewnością już nie mogą się doczekać momentu, w którym znów będą mogli emocjonować się losami bohaterów serialu.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić