A. M. | 

Skruszony Daniel Martyniuk. Syn Zenka usłyszał wyrok. Co działo się w sądzie?

134

Syn Zenka Martyniuka już nie pierwszy raz stanął przed sądem. Za posiadanie narkotyków groziły mu nawet 3 lata więzienia, sąd zgodził się jednak na mniejszą karę. Zapadł wyrok.

Skruszony Daniel Martyniuk. Syn Zenka usłyszał wyrok. Co działo się w sądzie?
W piątek Daniel Martyniuk przed w sądem. Wykazał skruchę (Instagram.com)

Mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu. Jak informuje "Fakt", podczas rozprawy w piątek prokurator zaproponowała oprócz kary w zawieszeniu i prac społecznych, aby w wyroku znalazł się zapis od powstrzymania się używania substancji odurzających. Martyniuk przystał na tę propozycję. Przeprosił także bliskich.

To żaden problem. Chciałem wszystkich przeprosić za swoje zachowanie i zobowiązać się do nieużywania narkotyków, nawet jeśli byłaby to marihuana. Bardzo żałuję i chcę mieć jak najszybciej wszystko zakończone – mówił w sądzie Daniel Martyniuk, cytuje "Fakt".

Syn Martyniuka sam zaproponował formę rekompensaty. Sąd częściowo przychylił się do ustaleń stron. Mężczyzna został skazany na 5 miesięcy ograniczenia wolności, w tym czasie ma wykonywać 20 godz. prac społecznych miesięcznie na rzecz lokalnej społeczności. Nie może stosować narkotyków. Zapłaci także 120 zł na rzecz Skarbu Państwa i 2000 zł kosztów sądowych.

Zobacz także: Daniel Martyniuk bohaterem afer. Rodzina ma już zszargane nerwy
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić