aktualizacja 

Daniel Martyniuk wrócił do swojej eks? Te zdjęcia wiele sugerują

8

Daniel Martyniuk przebywa obecnie w Białowieży. Co ciekawe, na profilu jego byłej dziewczyny Faustyny pojawiły się zdjęcia również z... Białowieży. Czy para znowu zaczęła się spotykać?

Daniel Martyniuk wrócił do swojej eks? Te zdjęcia wiele sugerują
(Instagram)

Niesforny syn króla disco polo Daniel Martyniuk, zanim związał się ze swoją byłą żoną Eweliną, spotykał się z Faustyną. Relacja Martyniuka z prawniczką była bardzo burzliwa, jeszcze niedawno obrażał Faustynę, wyzywając ją od nimfomanek.

Od kilku dni Daniel Martyniuk odpoczywa na łonie natury w Białowieży, o czym na bieżąco informuje na swoim Instagramie. Jak się okazuje, na profilu Faustyny również pojawiły się fotografie z Podlasia. Była Martyniuka zamieściła zdjęcie z restauracji podkreślając jej lokalizację - Białowieża.

Czy to oznacza, że syn króla disco polo znowu spotyka się ze swoją byłą? Zapewne niedługo pojawi się więcej szczegółów odnośnie tej relacji na jego profilu w mediach społecznościowych.

Należy wspomnieć, że jedyny syn Zenka Martyniuka rozwiódł się swoją żoną Eweliną kilka miesięcy temu. Sąd uznał, że wina za rozpad małżeństwa leżała po stronie Daniela Martyniuka. Zgodnie z decyzją sądu 31-latek musi płacić alimenty w wysokości 1,2 tys. zł miesięcznie dla córki Laury i 2 tys. zł dla byłej żony Eweliny.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Daniel Martyniuk potwierdza odzyskanie rodowego pierścienia
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić