aktualizacja 

Wieniawa ma znanego sąsiada. Mało kto o tym wie

58

Mało kto wie, że Julia Wieniawa ma tak znanego sąsiada. W sobotę razem ze swoim ukochanym Nikodemem Rozbickim wpadli do niego na winko.

Wieniawa ma znanego sąsiada. Mało kto o tym wie
(Instagram)

Julia Wieniawa nie traci zainteresowania mediów i publiki od lat. Gdy zaczyna nam się wydawać, że niczym nas już nie zaskoczy, młoda gwiazda zabiera się za kolejny projekt albo otwiera nową firmę.

W minionym roku aktorka po nieudanej relacji z Baronem skupiła się na samorozwoju. Zagrała w kilku filmach, zatańczyła w "Tańcu z Gwiazdami", wystąpiła w teatrze, otworzyła dwie firmy i kupiła kolejne mieszkanie.

Jak się okazuje, lokalizacja, jaką wybrała na nowe lokum, nie jest przypadkowa. Okazuje się, że nie jest pierwszą gwiazdą, która postanowiła zamieszkać w tej okolicy. Ma sławnego sąsiada, którego w sobotę odwiedziła w towarzystwie nowego ukochanego - Nikodema Rozbickiego.

Aktorka mieszka teraz nieopodal Marcina Tyszki. Oczywiście z sąsiedzkiego spotkania nie mogło zabraknąć relacji na Instagramie. Zarówno Marcin Tyszka, jak i Julia Wieniawa pochwalili się przed swoimi fanami wspólnie spędzonym popołudniem przy winie.

Na wideo załapało się kilka roślin znanego fotografa. Słynie on z jednej z największych prywatnych kolekcji roślin w kraju. Aktorka zażartowała więc słowami: "Czy to Syberia, czy Bali?". Choć egzotyczne rośliny dodawały wnętrzu ciepła, biesiadnikom raczej ciepło nie było. Marcin Tyszka i Nikodem Rozbicki okryci byli ciepłymi swetrami z kapturem.

Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić