Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Dzieci w szpitalu. 28-latek usłyszał już zarzuty

7

Policjanci z Woli zatrzymali 28-letniego mężczyznę, którego podejrzewa się o narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia dzieci w wieku 16 miesięcy i 3 lat. Miał je uderzać, powodując w ten sposób obrażenia ciała i głowy.

Dzieci w szpitalu. 28-latek usłyszał już zarzuty
28-latek zatrzymany. Co zrobił? (Policja)

W minioną sobotę do wolskiej komendy wpłynęła bardzo niepokojąca informacja. Pracownicy szpitala przekazali, że na jednym z oddziałów przebywa dwoje dzieci w wieku 16 miesięcy i 3 lat z obrażeniami ciała i głowy. Alarmowano, że mogły one powstać w wyniku działania osób trzecich.

Policjanci niezwłocznie wkroczyli do akcji. Ustalili, że w chwili zdarzenia dziećmi opiekował się konkubent matki. Jeszcze tego samego dnia mężczyzna został zatrzymany.

Mundurowi informują, że w trakcie przeszukania znaleziono przy nim marihuanę. 28-latek został skierowany do policyjnej celi.

28-latek usłyszał zarzuty

Policjanci wnikliwie zajęli się tą sprawą, zawiadamiając jednocześnie sąd rodzinny i opiekuńczy. Mężczyznę wcześniej notowano za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości i posiadanie narkotyków.

Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzanemu zostały przedstawione zarzuty narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu małoletnich, co skutkowało naruszeniem czynności ciała i rozstrojem zdrowia poniżej dni 7. Prokurator poparł wniosek policjantów o zastosowanie wobec mężczyzny środka izolacyjnego i decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące - czytamy na stronie internetowej policja.pl.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić