Dantejskie sceny na dworcu PKP. Nie żyje 47-latek ujęty przez łowców pedofili

239

47-letni mężczyzna nawiązywał kontakty z małoletnimi dziewczynkami przez internet. Kilka dni temu został ujęty przez łowców pedofili. Po wyjściu z aresztu mężczyzna rzucił się pod pociąg w Wejherowie. Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie śmierci 47-latka.

Dantejskie sceny na dworcu PKP. Nie żyje 47-latek ujęty przez łowców pedofili
Mężczyzna rzucił się pod pociąg w Wejherowie. (Facebook, Elusive Child Protection Unit Poland)

Polska filia angielskiej grupy łowców pedofili "Elusive Child Protection Unit Poland" pierwszego maja br. ujęła 47-letniego mężczyznę z Wejherowa (woj. pomorskie), który przez internet pisał z małoletnimi dziewczynkami. W rzeczywistości po drugiej stronie byli łowcy pedofili.

Mężczyzna został zatrzymany przez policję. Prokuratura postawiła mu zarzut dotyczący nawiązywania kontaktów z małoletnimi i proponowania im intymnych spotkań. 47-latek miał również wysyłać dzieciom treści pornograficzne.

Mieszkaniec Wejherowa po przedstawieniu zarzutów dostał policyjny dozór oraz zakaz kontaktowania się z małoletnimi poniżej 15. roku życia, po czym wyszedł na wolność.

Jak donosi "Radio Gdańsk" 47-latek od razu udał się na dworzec PKP i rzucił się pod pociąg w Wejherowie. Zginął na miejscu. Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci mężczyzny. Śledczy badają czy fakt transmitowania zatrzymania mężczyzny wraz z ujawnieniem jego wizerunku na Facebooku, przyczynił się do jego desperackiej decyzji.

Potrzebujesz pomocy specjalisty?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, zadzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Zobacz także: Najstarszy pochówek człowieka w Afryce. Niesamowite odkrycie sprzed 78 tys. lat
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić