Aldona Brauła
Aldona Brauła| 

Donald Trump wychodzi ze szpitala. "Czuję się lepiej niż 20 lat temu!"

10

Donald Trump wychodzi dziś ze szpitala. Prezydent USA poinformował o tym za pomocą Twittera. W swoim poście dodał, że czuje się już dobrze, a koronawirusa nie powinno się bać.

Donald Trump wychodzi ze szpitala. "Czuję się lepiej niż 20 lat temu!"
Donald Trump wychodzi ze szpitala. (Getty Images)

Donald Trump poinformował, że już za kilka godzin opuści szpital. Prezydent USA przebywał dotychczas w Centrum Medycznym Waltera Reeda w Maryland. Zajmował specjalny apartament, z którego mógł wykonywać swoje obowiązki.

Donald Trump opuszcza szpital

O polepszeniu stanu zdrowia Trump poinformował za pomocą Twittera. W swoim poście wspomniał także, że nie należy się bać koronawirusa, a Amerykanie doskonale sobie z nim radzą.

Wychodzę z Centrum Medycznego Waltera Reeda dzisiaj o 18:30. Czuję się naprawdę dobrze! Nie bój się COVID-19. Nie pozwól, by zdominował Twoje życie. Pod administracją Trumpa opracowaliśmy naprawdę świetne leki i zdobyliśmy wiedzę. Czuję się lepiej niż 20 lat temu!
Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Ekspert: nie ma specjalnych procedur dla polityków

Donald Trump trafił do szpitala w piątek po południu. Prezydent miał problemy z oddychaniem. Pomimo wszystko nadal wykonywał swoje obowiązki, a także nagrał wideo dla wyborców.

Lekarz Białego Domu Sean Conley powiedział, że stan zdrowia pary prezydenckiej jest dobry. Donald Trump miał być cały czas w „dobrym nastroju”, natomiast Melania uskarżała się tylko na ból głowy i lekki kaszel.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić