o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Dość kłopotliwe. Kożuchowska ujawnia, co działo się na planie "M jak miłość"

7
Podziel się

Małgorzata Kożuchowska niezbyt dobrze wspomina czasy gry w "M jak miłość". Nie ukrywa, że musiała zmagać się z dość kłopotliwymi przeszkodami. O co dokładniej chodzi?

Dość kłopotliwe. Kożuchowska ujawnia, co działo się na planie "M jak miłość"
Kożuchowska wspomina czasy gry w "M jak miłość" (tvp.pl)
bELrCRxh

"M jak miłość" gości w polskich domach już od 20 lat. Nie brakuje miłośników tej popularnej produkcji. Przez ten serial przewinęło się już wielu aktorów.

Po 11 latach serial opuściła Małgorzata Kożuchowska. Grała Hankę, która zginęła w dość dziwnych i zaskakujących okolicznościach. Ten moment do dzisiaj jest wspominany przez internautów i nie tylko. Ludzie dziwią się, że kartony mogły zabić bohaterkę odgrywaną przez Kożuchowską.

bELrCRxj

"M jak miłość". Kożuchowska wspomina pracę na planie

W rozmowie z magazynem "Forbes" Małgorzata Kożuchowska opisała, jak wyglądała jej praca na planie "M jak miłość". Wyjawiła, że aktorzy nie mogli liczyć na dogodne warunki.

Na planie nie mieliśmy nawet kampera ani przyczepy, gdzie mogliśmy się schronić na przykład przed deszczem, wiatrem czy mrozem. I ja przez te trzy lata stałam na szpilkach w zimie, w cienkich rajstopkach, w kusym płaszczyku gdzieś na polnej drodze. Praca na planie to w dużej mierze czekanie. Na początku jest próba, później trzeba ustawić kamery, później kamery trzeba przestawić. Aktor czeka. Jedynym miejscem, gdzie mogłam się wówczas schronić, był... samochód dźwiękowca - przyznała.
bELrCRxp

Mimo tych trudności Kożuchowska zachowywała pełen profesjonalizm. Nie chciała narzekać, bo wiedziała, że ma u swojego boku aktorskie tuzy, jak chociażby Teresę Lipowską czy śp. Witolda Pyrkosza...

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bELrCRxK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(7)
Bubu
11 miesięcy temu
Hahaha! Wiecznie trzeba było czekać na gwiazdę... Mało tego Korzuch ma taki zwyczaj, że nie przyjeżdża wcześniej na plan filmowy jak o dziewiątej. Ekipa na planie jest już od świtu. Marudzi, narzeka, a ekipa czeka aż zje, napije się kawusi, skoczy do toalety, pogada przez telefon, potem znowu... Do kibla, barobus, telefon i kawusia. Aktor powinien siedzieć na planie 12 godzin, bo tyle trwa dzień zdjęciowy. Ale nie! Niektóre kukły pracują na kilku planach dziennie. Cała ekipa ma się dostosować do kukiełki, która gra tego samego dnia na kilku planach filmowych i zalicza kilka dniówek jednego dnia... Wszystko dlatego, że producent ją lubi... Korzuch jedzie do domu o 19-tej, a ekipa zapie...a do północy. Do tego jeszcze wiecznie problem z tekstem itd. itp.
rtut6
11 miesięcy temu
aha...i przez 11 lat się chroniła w aucie dźwiękowca...
taka
11 miesięcy temu
przewyolbrzymiane
bELrCRxL
JRr
11 miesięcy temu
Taka niby GWIAZDA a nie stac jej na wlasnego kampera czy nawet busa???
Czesław
11 miesięcy temu
Niech zrobi to, co Leonardo DiCaprio do filmu Zjawa. Zimna woda... a w niej był...
Lcf
11 miesięcy temu
Tirówki też stoją w rajstopach ale o ile więcej uciągną... finansowo.
Gosc xxx
11 miesięcy temu
Nie dość że przez ten serial zrobila tzw karierę to jeszcse narzeka. Lepiej niech napisze ile zarabiała za te stanie w rajstopach. Ja za taka kase moge stać nawet w samych gaciach. A tym bardziej ile bylo tych scen kręconych na świeżym powietrzu.....jakoś nie jest mi jej szkoda.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić