Mateusz Kaluga
Mateusz Kaluga| 

Dramatyczne nagranie ze stolicy. Policjant leżał na drodze

87

Taka historia nie zdarza się często. W sobotę w Warszawie odbyła się Parada Równości. Tuż niej policja ręcznie sterowała ruchem w centrum stolicy, by ułatwić kierowcom poruszanie się po mieście. Jeden z policjantów został potrącony przez samochód. Wszystko się nagrało dzięki samochodowej kamerce.

Dramatyczne nagranie ze stolicy. Policjant leżał na drodze
Policjant został potrącony przez auto w centrum Warszawy. (Facebook, Miejski Reporter)

Nagranie publikuje Miejski Reporter. Jak czytamy, to policjant stołecznego Wydziału Ruchu Drogowego został potrącony na ulicach Warszawy.

Wszystko miało się wydarzyć chwile po Paradzie Równości. Funkcjonariusze chcieli rozładować korki i z tego powodu ręcznie sterowali miejskim ruchem.

Na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich z Emilii Plater w Śródmieściu kierujący samochodem marki Land Rover Discovery potrącił prawdopodobnie lusterkiem policjanta Wydziału Ruchu Drogowego, który następnie się wywrócił - pisze Miejski Reporter. Funkcjonariusz znalazł się na drodze. Nie wiadomo co dalej się stało, ponieważ nagrywający odjechał.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Czarne kłęby dymu przy lotnisku. Nagranie świadka pożaru pod Brukselą

Jak się okazuje, policja nie zanotowała incydentu. Sam poszkodowany prawdopodobnie nie odniósł obrażeń i być może dlatego nie zgłaszał sprawy. Internauci w mocnych słowach komentowali nagranie z potrącenia.

"Kierowca centralnie wjechał w Policjanta", "Nie wygląda to na potrącenie lusterkiem. Na filmie wydaje się nawet jakby mu po nodze przejechał", "Powinni tego kierowcę cofnąć na badania wzroku", "I ten ktoś ma jeszcze prawo jazdy?"

Parada Równości w Warszawie. Kilka tysięcy osób na ulicach

W sobotę, 15 czerwca w Warszawie odbyła się Parada Równości. Uczestnicy marszu wyruszli spod Pałacu Kultury i Nauki pod hasłem "Czas na równość jest teraz".

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Wszyscy szli Alejami Jerozolimskimi, ulicami Marszałkowską, Królewską, Krakowskim Przedmieściem na pl. Bankowy i znów pod PKiN.

Parada odbyła się pod patronatem prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, który sam szedł stołecznymi ulicami. Nie brakowało też polityków Lewicy, m.in. minister ds. równości Katarzyna Kotula, ale również ambasador USA w Polsce Mark Brzeziński i Luna, reprezentantka Polski na Eurowizji.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić