Dramatyczne odkrycie. Ciało kobiety w łóżku. Obok mężczyzna

Na osiedlu Wojska Polskiego w Zamościu strażacy weszli siłowo do zamkniętego od środka mieszkania i znaleźli ciała 61-letniej kobiety oraz 66-letniego mężczyzny - informuje "Fakt". W lokalu był też przestraszony pies.

policja tasma policyjnapolicja tasma policyjna
Źródło zdjęć: © Materiały WP | Getty Images
Mateusz Kaluga

W piątek, 19 czerwca, ok. godz. 13.30 służby zostały wezwane do jednego z mieszkań na osiedlu Wojska Polskiego w Zamościu. Alarm podniosła sąsiadka, która poczuła silny, nieprzyjemny zapach dobiegający z lokalu obok. Sąsiedzi nie widzieli długo lokatorów, a zwykle wychodzili z psem.

Drzwi miały być zamknięte od środka, dlatego na miejsce wezwano straż pożarną. Po wejściu do mieszkania ratownicy znaleźli ciała 61-letniej kobiety Małgorzaty S. i 66-letniego mężczyzny Mariana C. - podaje "Fakt". Służby wskazują, że zwłoki były w znacznym stopniu rozkładu.

Według ustaleń "Faktu" ciało Mariana C. znajdowało się w jednym z foteli w pokoju. Jego partnerka leżała w łóżku. Na miejscu nie zauważono widocznych obrażeń zewnętrznych u żadnej z osób.

To byli bardzo sympatyczni ludzie. Nikomu nie wadzili, ale nie stronili od alkoholu - opowiada jeden z sąsiadów dziennikowi.

W mieszkaniu miało być także dużo pustych butelek. Oprócz tego w lokalu przebywał pies pary, niewielki kundelek. Zwierzę było przestraszone i wygłodzone. Trafiło do schroniska dla bezdomnych zwierząt.

Na miejscu zabezpieczono ślady oraz przeprowadzono oględziny mieszkania. Śledczy ustalili też, że drzwi były zamknięte od wewnątrz, co może wskazywać, że nikt z zewnątrz nie wchodził do lokalu.

Teraz kluczowe mają być wyniki sekcji zwłok, które pomogą ustalić przyczynę śmierci kobiety i mężczyzny. Jak podaje "Fakt", sekcję zaplanowano na poniedziałek ok. godz. 13.00, a wyniki powinny być znane we wtorek.

Wybrane dla Ciebie