o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Angelika Karpińska
|

Dyrektor szkoły skazany na karę śmierci. Gwałcił 11-letnią uczennicę

94
Podziel się

Dyrektor szkoły w Patnie w Indiach został skazany na śmierć za wielokrotne gwałty na 11-letniej uczennicy. Nauczyciel, który mu pomagał, usłyszał natomiast wyrok dożywocia. Wszystko wyszło na jaw, gdy ofiara zaszła w ciążę.

Dyrektor szkoły skazany na karę śmierci. Gwałcił 11-letnią uczennicę
Dyrektor szkoły gwałcił 11-latkę. (Pixabay)
bECTnRkR

31-letni Arvind Kumar został skazany na karę śmierci. Mężczyzna, który był dyrektorem szkoły w Patnie, wielokrotnie gwałcił 11-letnią uczennicę. Będzie musiał również zapłacić 1,5 mln rupii (ok. 76 tys. zł) zadośćuczynienia rodzinie dziewczynki oraz 100 tys. rupii (ok. 5 tys. zł) grzywny.

Mając na uwadze naturę sprawy wytoczonej przeciw głównemu oskarżonemu Arvindowi Kumarowi, który popełnił gwałt na ofierze, nie jestem w stanie zasądzić kary niższej niż kara śmierci - cytuje werdykt sądu dziennik "The Times of India".
bECTnRkT

Drugi z oskarżonych, 29-letni nauczyciel Abhishek Kumar, za udzielanie pomocy przełożonemu został skazany na dożywocie bez możliwości skrócenia kary. Ma również przekazać rodzicom ofiary 50 tys. rupii (ok. 2,5 tys. zł).

Zgwałcona 11-latka zaszła w ciążę z dyrektorem szkoły

Sprawa wyszła na jaw we wrześniu 2018 r., gdy 11-latka trafiła do lekarza z powodu wymiotów. Wówczas okazało się, że jest w ciąży.

bECTnRkZ

Nauczyciel wysyłał dziewczynkę do jednego z pomieszczeń w szkole, twierdząc, że dyrektor ma ocenić jej prace. Było tam łóżko, w którym dziewczynka została zgwałcona co najmniej 6 razy w ciągu 2 miesięcy.

Zobacz także: Szef Państwowej Komisji ds. Pedofilii widział film Vegi. "Niepojęte zło"

bECTnRla
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECTnRlu
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(94)
rado
2 miesiące temu
Za taka glupote chlopu zniszczyli zycie? To tylko sex
Matka
3 miesiące temu
Według mnie takich zwyrodnialców powinno się bezwzględnie karać karą śmierci ale najpierw po powinni przynajmniej przez rok przeżywać takie piekło jakie gotują bezbronnym dzieciom. Zero tolerancji dla pedofili. Zero zrozumienia dla ich rzekomej choroby. Musimy przede wszystkim chronić dzieci, ponieważ one są zbyt słabe aby ochronić się same. W takich przypadkach nie powinno brać się pod uwagę Konwencji Praw Człowieka bo ci zwyrole nie dbają o prawa dzieciom nas też ich prawa nie powinny interesować. Jak dlanie to uciąć przyrodzenie i wsadzić do więzienia aby ich gwałcili współwięźniowie kijami. Zero tolerancji dla pedofili!!!!!!!!!!!!
Maria
3 miesiące temu
Szkoda że w Polsce sędziowie takich wyroków nie wydają no ale oni latają do Azji dla zdrowotności to robić a potem chwalą się na nagraniach więc nie mogą wydać dużych wyroków
bECTnRlv
Ania
3 miesiące temu
W Polsce powinna być kara śmierci dla zwyrodnialców może by się trochę zaczęli bać a tak dostaną dożywocie lub 25 lat i się śmieją my ich utrzymujemy mają ciepło nie są głodni teraz w więzieniach mają lepsze warunki niż w niektórych domach
Viki
3 miesiące temu
U nas by też się przydało .
Sprawiedliwy
3 miesiące temu
Jak nie kara smierci to skuty I do ciezkich robot 26 lat a nie telewizor ogladac bo to jest humaniterne
Max
3 miesiące temu
Każdego kto dopuścił się czynu seksualnego na dzieciach powinni karać śmiercią bo ich psychiki wyrok więzienia nie zmieni i będą krzywdzić dzieci dalej po wyjściu jak nie jednokrotnie słyszeliśmy. Rozstrzelać w samo południe i więcej nie będzie tematu. Bo ja i myślę większość mamy gnoja utrzymywać w więzieniu za takie rzeczy. Umie wybaczać ale nie takiemu gnojowi.
Nazwisko
3 miesiące temu
Kumar to była rodzina?
Wilczyński
3 miesiące temu
U nas powinni powieśić wszystkich lewaków to Polska by się oczyściła.
januar
3 miesiące temu
Tak , akurat w Indiach wyruchanie 11-latki nie jest żadną pedofilią ; być może ,jak nie chciała , to w ichniejszym prawie to gwałt , ale wcale nie jestem co do tego przekonany... W całej Azji ,Afryce 11-latki są w " normalnym użyciu" i nie ma tam praw które tego zabraniają . Za to _____pedałowanie___jest surowo zabronione SZAriatemi co należy doceniać w świetle zboczonej europejskiej seksualności
321
3 miesiące temu
a kiedy u nas?
healer
7 miesięcy temu
dopóki do pustych łbów rządzących (każdej opcji i w każdym kraju) nie dotrze że dla wszelkiej maści zwyrodnialców wiezienie nie jest żadnym straszakiem dopóty ta najcięższa przestępczość będzie kwitła...
Jacek
7 miesięcy temu
U nas skazali by go do na 8 lat no bo przecież sama chciała. A jeszcze dziecko kazali by 11-latce urodzić, no bo przecież jest obrona życia poczętego. Nie zważając na traumę już skrzywdzonego dziecka.
bECTnRln
a-z
7 miesięcy temu
I takie powinny być kary za gwałty na dzieciach, może w końcu u nas też tak będzie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić