Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Angelika Karpińska
|

Dyrektor szkoły skazany na karę śmierci. Gwałcił 11-letnią uczennicę

94
Podziel się:

Dyrektor szkoły w Patnie w Indiach został skazany na śmierć za wielokrotne gwałty na 11-letniej uczennicy. Nauczyciel, który mu pomagał, usłyszał natomiast wyrok dożywocia. Wszystko wyszło na jaw, gdy ofiara zaszła w ciążę.

Dyrektor szkoły skazany na karę śmierci. Gwałcił 11-letnią uczennicę
Dyrektor szkoły gwałcił 11-latkę. (Pixabay)

31-letni Arvind Kumar został skazany na karę śmierci. Mężczyzna, który był dyrektorem szkoły w Patnie, wielokrotnie gwałcił 11-letnią uczennicę. Będzie musiał również zapłacić 1,5 mln rupii (ok. 76 tys. zł) zadośćuczynienia rodzinie dziewczynki oraz 100 tys. rupii (ok. 5 tys. zł) grzywny.

Mając na uwadze naturę sprawy wytoczonej przeciw głównemu oskarżonemu Arvindowi Kumarowi, który popełnił gwałt na ofierze, nie jestem w stanie zasądzić kary niższej niż kara śmierci - cytuje werdykt sądu dziennik "The Times of India".

Drugi z oskarżonych, 29-letni nauczyciel Abhishek Kumar, za udzielanie pomocy przełożonemu został skazany na dożywocie bez możliwości skrócenia kary. Ma również przekazać rodzicom ofiary 50 tys. rupii (ok. 2,5 tys. zł).

Zgwałcona 11-latka zaszła w ciążę z dyrektorem szkoły

Sprawa wyszła na jaw we wrześniu 2018 r., gdy 11-latka trafiła do lekarza z powodu wymiotów. Wówczas okazało się, że jest w ciąży.

Nauczyciel wysyłał dziewczynkę do jednego z pomieszczeń w szkole, twierdząc, że dyrektor ma ocenić jej prace. Było tam łóżko, w którym dziewczynka została zgwałcona co najmniej 6 razy w ciągu 2 miesięcy.

Zobacz także: Szef Państwowej Komisji ds. Pedofilii widział film Vegi. "Niepojęte zło"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(94)
Zatarra
4 tyg. temu
A 1.5mln rupii - teraz, czy po śmierci?
krzys
5 miesięcy temu
Takie historie najczesciej w Indiach
Matka
rok temu
Według mnie takich zwyrodnialców powinno się bezwzględnie karać karą śmierci ale najpierw po powinni przynajmniej przez rok przeżywać takie piekło jakie gotują bezbronnym dzieciom. Zero tolerancji dla pedofili. Zero zrozumienia dla ich rzekomej choroby. Musimy przede wszystkim chronić dzieci, ponieważ one są zbyt słabe aby ochronić się same. W takich przypadkach nie powinno brać się pod uwagę Konwencji Praw Człowieka bo ci zwyrole nie dbają o prawa dzieciom nas też ich prawa nie powinny interesować. Jak dlanie to uciąć przyrodzenie i wsadzić do więzienia aby ich gwałcili współwięźniowie kijami. Zero tolerancji dla pedofili!!!!!!!!!!!!
Maria
rok temu
Szkoda że w Polsce sędziowie takich wyroków nie wydają no ale oni latają do Azji dla zdrowotności to robić a potem chwalą się na nagraniach więc nie mogą wydać dużych wyroków
Ania
rok temu
W Polsce powinna być kara śmierci dla zwyrodnialców może by się trochę zaczęli bać a tak dostaną dożywocie lub 25 lat i się śmieją my ich utrzymujemy mają ciepło nie są głodni teraz w więzieniach mają lepsze warunki niż w niektórych domach
Viki
rok temu
U nas by też się przydało .
Sprawiedliwy
rok temu
Jak nie kara smierci to skuty I do ciezkich robot 26 lat a nie telewizor ogladac bo to jest humaniterne
Max
rok temu
Każdego kto dopuścił się czynu seksualnego na dzieciach powinni karać śmiercią bo ich psychiki wyrok więzienia nie zmieni i będą krzywdzić dzieci dalej po wyjściu jak nie jednokrotnie słyszeliśmy. Rozstrzelać w samo południe i więcej nie będzie tematu. Bo ja i myślę większość mamy gnoja utrzymywać w więzieniu za takie rzeczy. Umie wybaczać ale nie takiemu gnojowi.
Nazwisko
rok temu
Kumar to była rodzina?
januar
rok temu
Tak , akurat w Indiach wyruchanie 11-latki nie jest żadną pedofilią ; być może ,jak nie chciała , to w ichniejszym prawie to gwałt , ale wcale nie jestem co do tego przekonany... W całej Azji ,Afryce 11-latki są w " normalnym użyciu" i nie ma tam praw które tego zabraniają . Za to _____pedałowanie___jest surowo zabronione SZAriatemi co należy doceniać w świetle zboczonej europejskiej seksualności
321
rok temu
a kiedy u nas?
healer
2 lata temu
dopóki do pustych łbów rządzących (każdej opcji i w każdym kraju) nie dotrze że dla wszelkiej maści zwyrodnialców wiezienie nie jest żadnym straszakiem dopóty ta najcięższa przestępczość będzie kwitła...
Jacek
2 lata temu
U nas skazali by go do na 8 lat no bo przecież sama chciała. A jeszcze dziecko kazali by 11-latce urodzić, no bo przecież jest obrona życia poczętego. Nie zważając na traumę już skrzywdzonego dziecka.
a-z
2 lata temu
I takie powinny być kary za gwałty na dzieciach, może w końcu u nas też tak będzie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić