Dziecko przestało płakać. Rodzice byli w szoku, gdy wyszło na jaw, przez co przechodzi

3

Rodzice 2-letniej dziewczynki zauważyli, że od pewnego czasu zachowanie dziecka uległo zmianie. Dzięki nagraniu z ukrytej kamery dowiedzieli się, przez co przechodziła ich córka pod ich nieobecność.

Dziecko przestało płakać. Rodzice byli w szoku, gdy wyszło na jaw, przez co przechodzi
Kadr z nagrania. (Twitter.com)

Pewna para z Ohio w USA zauważyła, że zachowanie ich 2-letniej córki nagle się zmieniło. Wszystko zaczęło się wtedy, gdy oboje wrócili do pracy, a opiekę nad dzieckiem przejęła opiekunka.

Pierwszym objawem było to, że dziewczynka przestała płakać. Jak na dziecko w tym wieku to dość niepokojący fakt. Inną kwestią budzącą niepokój było to, że dziewczynka zaczęła zasłaniać twarz za każdym razem, gdy ktoś zbliżał do niej swoje dłonie.

Zaniepokojeni rodzice postanowili zamontować ukrytą kamerę, by zobaczyć, co dzieje się w ich domu, gdy są w pracy. To, co zauważyli, zmroziło im krew w żyłach. Na nagraniu widać, jak 21-letnia opiekunka uderza w twarz dziecko, gdy to próbuje zajrzeć jej przez ramię, by zobaczyć, co robi w telefonie.

Fakt, że dziecko nie płakało, wskazuje, że prawdopodobnie od jakiegoś czasu działo się coś złego - powiedział prawnik rodziny Emmanuel Olawale dla NBC News 8.

Sprawa trafiła do sądu. 21-letnia opiekunka trafiła do aresztu, który opuściła po wpłaceniu kaucji. Na wolności będzie czekała na proces i wyrok. Przyznała się do zarzutów.

Zobacz także: 3-latka walczy o życie. Pobiła ją nania
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić