Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Aniela Siwek
|

Dzień Przyjaciela. Jak obchodzić? Życzenia i cytaty o przyjaźni

4
Podziel się:

9 czerwca obchodzimy Dzień Przyjaciela. Warto spędzić go z najbliższymi nam osobami, obdarować małym prezentem i złożyć miłe życzenia.

Dzień Przyjaciela. Jak obchodzić? Życzenia i cytaty o przyjaźni
(Pixabay)

Dzień Przyjaciela jest obchodzony 9 czerwca. Święto nie jest zbyt popularne w Polsce, ale z roku na rok przybywa mu zwolenników.

W tym dniu przyjaciele spędzają czas ze sobą. Obdarowują się upominkami, składają sobie życzenia i dziękują ze przyjaźń.

Dzień Przyjaciela warto uczcić, chociażby zwykłymi podziękowaniami. Krótkie życzenia z pewnością poprawią humor każdemu. Oto kilka propozycji.

Zobacz także: Bhalu i Balowat. Niezwykła przyjaźń

Dzień Przyjaciela. Życzenia

Szczęścia, by każdy dzień przynosił radość; Radości, by uśmiech nie znikał z Twojej twarzy; Uśmiechu, by przeganiał zmartwienia; Beztroski, by żyć w pomyślności i zdrowiu; Pomyślności i zdrowia, by realizować marzenia; Spełnienia marzeń, by odnaleźć szczęście. Wszystkiego najlepszego.
Jak dobrze być przy kimś, chociaż tylko myślami. Jak dobrze czuć przyjaźń, która istnieje między nami. Jak dobrze mieć kogoś, kto jest ze mną w potrzebie. Jak dobrze mieć przyjaciela takiego jak Ciebie.
Dziękuję za przyjaźń, którą obdarzasz, nie chcąc nic w zamian. Za wszystkie miłe chwile, których było tyle. Dziękuję za pamięć, która nie przemija. Za oczy pełne troski, za szczerość w złości i radości. Za cierpliwość i wyrozumiałość. Za trwanie przy mnie. Dziękuję za zaufanie, że nie wątpisz, nawet kiedy wszyscy inni tracą nadzieję. Dziękuję za wszystko mój przyjacielu.

Dzień Przyjaciela. Cytaty o przyjaźni

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać - Antoine de Saint-Exupéry.
Przyjacielu, jeśli będzie ci dane żyć sto lat, to ja chciałby żyć sto lat minus jeden dzień, abym nie musiał żyć ani jednego dnia bez ciebie - Alan Alexander Milne.
Jeden lojalny przyjaciel jest wart dziesięciu tysięcy krewnych - Eurypides.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(4)
adam
2 lata temu
A jutro dzień przyjaźni więc z przyjacielem się spotkam i napiję dobrej perełki. Czas pewnie minie szybko i w miłej atmosferze. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich przyjaciół.
tomek
2 lata temu
Ja obchodzę ten dzien 30 lipca. Planuję dla swojego przyjaciela kupić zapas perły żeby za każdym razem jak do niego zawitam mogli się napić za nasze zdrowie. :D
Lilka
2 lata temu
Od przyjaciółki dostałam grę na prezent - Ucieczkę z Lochu. Już ją wypróbowałyśmy i bardzo nam się podoba dość szybka rozgrywka i możliwość ułożenia samodzielnie planszy dzięki czemu nigdy nie wiadomo co się kryje za drzwiami, które akurat postanowi się otworzyć :)
Śmierć na
2 lata temu
Whore Fred Kolegen Ole
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić