Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 

Krępująca wpadka Kasi Cichopek. Konsternacja w "Pytaniu na Śniadanie"

149

Katarzyna Cichopek dopiero niedawno dołączyła do grona prowadzących program śniadaniowy "Pytanie na śniadanie". Mimo krótkiego stażu prezenterka zdążyła zaliczyć na wizji wpadkę. Na szczęście wybrnęła z niezręcznej sytuacji z wdziękiem.

Krępująca wpadka Kasi Cichopek. Konsternacja w "Pytaniu na Śniadanie"
Katarzyna Cichopek zaliczyła wpadkę na planie programu "Dzień Dobry TVN" (screen z programu "Pytanie na śniadanie")

W jednym z ostatnich odcinków programu "Pytanie na śniadanie" poza parą prowadzących na wizji wystąpiły szczeniaczki. Pieski domagały się uwagi osób obecnych w studiu, zaczepiając ich oraz wspinając się na kolana.

"Pytanie na śniadanie" – wpadki. Katarzyna Cichopek miała pecha

Jeden z piesków postanowił zwrócić na siebie uwagę Katarzyny Cichopek. Szczeniaczek upodobał sobie sweter dziennikarki, na którym usiłował się wygodnie usadzić.

W pewnym momencie wśród osób obecnych w studiu zapanowała konsternacja. Było to spowodowane zachowaniem szczeniaczka, który niespodziewanie obsiusiał Katarzynę Cichopek. Dziennikarce szybko podano papierowe ręczniki, aby mogła przynajmniej częściowo doprowadzić się do porządku.

Zobacz także: Zobacz też: Katarzyna Cichopek o pracy w śniadaniówce: "Staram się być sobą"

Mimo niezręczności całej sytuacji Katarzyna Cichopek zdołała utrzymać nerwy na wodzy. Dziennikarka zażartowała nawet, że jako mama i właścicielka psa przeżyła już wiele podobnych sytuacji.

Słuchajcie ja się nie gniewam. Jestem doświadczoną mamą, mam również psa, także przeżyłam już wszystko – zażartowała Katarzyna Cichopek w programie "Pytanie na śniadanie".
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić