Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 

Edyta Górniak wyciągnie rękę do Daniela Martyniuka?

5

Według informatora tygodnika "Twoje Imperium" Edyta Górniak postanowiła wesprzeć rodzinę Martyniuków. Piosenkarka chce pomóc synowi swojemu kolegi po fachu odnaleźć się w show-biznesie. Czy syn "króla disco polo" przyjmie jej propozycję?

Edyta Górniak wyciągnie rękę do Daniela Martyniuka?
Edyta Górniak zaoferowała pomoc rodzinie "króla disco polo" (Getty Images, Gallo Images , Contributor)

Jak podaje tygodnik "Twoje Imperium", ostatnie miesiące były trudne dla Daniela Martyniuka. Syn "króla disco polo" kilkakrotnie wywołał sensację z powodu swoich wypowiedzi lub publikacji w social mediach. Sytuacją mężczyzny miała przejąć się sama Edyta Górniak.

Nie może patrzeć na to, co wyczynia Daniel Martyniuk i jak bardzo jego rodzice cierpią z tego powodu – cytuje anonimowego informatora "Twoje Imperium".

Edyta Górniak pomoże Danielowi Martyniukowi?

Zdaniem artystki problemy Daniela Martyniuka wynikają z braku doświadczenia w show-biznesie. Edyta Górniak postanowiła więc wyciągnąć rękę zarówno do mężczyzny, jak i jego rodziców, służąc wsparciem i dobrymi radami.

Zdaniem Edyty Daniel wpadł w pułapkę show-biznesu i nie radzi sobie z popularnością. (...) Jest jej żal chłopaka. Chce mu pomóc, bo uważa go za bardzo wrażliwego człowieka, lecz właśnie ta wrażliwość jest jego wrogiem – wyjaśnił informator tygodnika "Twoje Imperium".

Nie wiadomo, czy rodzina Martyniuków przyjęła propozycję Edyty Górniak. Na razie ani artystka, ani bliscy "króla disco polo" nie odnieśli się do rewelacji "Twoje Imperium".

Zobacz także: Zobacz też: Daniel Martyniuk w PKP "niszczy" kolejny biznes
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić