Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Szykuje się konflikt roku? Wojewódzki bardzo ostro o Martyniuku

102

Kuba Wojewódzki słynie z tego, że lubi wygłaszać soczyste opinie. Dziennikarz często wzbudza kontrowersje. Nie brakuje osób, które szanują go za to, że nie gryzie się w język. Tym razem wbił szpilę Danielowi Martyniukowi.

Szykuje się konflikt roku? Wojewódzki bardzo ostro o Martyniuku
(ALEKSANDER MAJDANSKI )

O Danielu Martyniuku mówi się ostatnimi czasy szalenie dużo. Niestety, najczęściej występuje w roli antybohatera swojej rodziny. Co chwilę słyszymy o skandalach z jego udziałem w roli głównej.

W 2018 roku syn Zenka wziął ślub z 19-letnią Eweliną. Kobieta była wówczas w ciąży. Gwiazda disco polo zadbała o to, by uroczystość weselna była iście królewska. Wtedy jeszcze nikt nie spodziewał się tego, że związek Daniela szybko się posypie.

W jego życiu prywatnym pojawiało się mnóstwo problemów. Były aresztowania, kłótnie czy też problemy z narkotykami.

Wojewódzki uderza w syna Zenka

Daniel Martyniuk nie chce płacić alimentów. Głównie do tego wątku odniósł się w swoim komentarzu Kuba Wojewódzki. Szpilę synowi Zenka wbił na łamach tygodnika "Polityka".

Najgorętsze nazwisko ostatnich miesięcy, czyli Daniel Martyniuk, ujawnił publicznie, że żona oczekuje od niego alimentów w wysokości 3 tys. zł, ale on nie zapłaci. Gdyby syn słuchał piosenek ojca, to na bank by zapłacił. A gdyby je sobie wziął głęboko do serca, toby się nie urodził - napisał dziennikarz.

Na razie Daniel w żaden sposób nie odniósł się do tych słów. Można przypuszczać, że jakąś reakcję zaprezentuje. Wątpliwe, by przeszedł obok komentarza Wojewódzkiego w pełni obojętnie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić