Aleksander Sławiński| 
aktualizacja 

Film hitem sieci. Andrzej Duda mógł się przejęzyczyć. Internauci wytykają

649

Andrzej Duda został nagrany podczas spotkania z wyborcami. W czasie rozmowy bezpośredniej nastąpiła niespodziewana pomyłka, którą od razu wychwycili internauci.

Film hitem sieci. Andrzej Duda mógł się przejęzyczyć. Internauci wytykają
(PAP, PAP/Leszek Szymański)

Do sytuacji doszło w poniedziałek na placu Litewskim w Lublinie. Do Andrzeja Dudy podszedł mężczyzna, który chciał go zapytać o jego poglądy na temat homoseksualistów. Postanowił mu przedstawić swoją perspektywę.

Czytaj także:

Wybory prezydenckie. Andrzej Duda o LGBT

Na nagraniu słyszymy, jak mężczyzna zapewnia prezydenta, że chce tylko kulturalnie porozmawiać na temat swojej sprawy. Andrzej Duda odpowiada na to: "ja też przecież".

"Jestem gejem, jestem w ośmioletnim związku" - słyszymy następnie, na co pada ze strony prezydenta dokładnie ta sama odpowiedź: "ja też".
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Prezydent prawdopodobnie nie słyszał dobrze słów swojego rozmówcy i machinalnie odpowiadał mu wyrażającym solidarność zwrotem "ja też". Film szybko stał się jednak hitem Twittera. Obejrzało go już ponad 40 tys. użytkowników.

Niektórzy twierdzą, że winę ponosi niska jakość dźwięku, a tak naprawdę prezydent w sposób niewyraźny odpowiedział "no i okej". Dla pewności umieszczamy więc drugie nagranie z innej perspektywy i pokazujące kawałek wcześniejszej rozmowy. To, co dokładnie słychać na filmie, każdy może więc ocenić sam.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić