o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Aldona Brauła
|

Francja. Ściął mężczyznę za karykaturę Mahometa

136
Podziel się

We Francji, w Conflans-Saint-Honorine pod Paryżem, doszło do makabrycznej zbrodni. Nauczyciel miejscowej szkoły został ścięty za rzekome pokazanie uczniom karykatury Mahometa. W trakcie interwencji policja zastrzeliła napastnika.

Francja. Ściął mężczyznę za karykaturę Mahometa
Zdjęcie przedstawia zwłoki oprawcy. Sprawa jest w toku. (YouTube)
bDJAgXLp

Atak miał miejsce niedaleko szkoły w Conflans-Saint-Honorine 40 km od centrum Paryża. Pod szkołą jeden z rodziców brutalnie zamordował nauczyciela, który miał w jego opinii szerzyć krzywdzące dla religii islamskiej opinie. 

Ofiara miała rzekomo rozwścieczyć rodziców, pokazując dzieciom karykaturę Mahometa. Jak przekazuje źródło, gazeta Le Parisien, doszło do tego na lekcji o wolności słowa i swobodnym wyrażaniu uczuć religijnych. 

bDJAgXLr

Jeden z rodziców wyznania islamskiego postanowił sam wymierzyć karę za czyn nauczyciela. W piątek około godziny 17:00 podszedł do mężczyzny z nożem, a następnie odciął mu głowę. Ciało znaleziono około 17:30 po południu.  

Zobacz także: Piątka dla zwierząt. Jacek Ozdoba: projekt wymaga dyskusji w kuluarach

Kiedy na miejsce przybyła policja, napastnik wciąż tam był. Rozwścieczony wykrzykiwał "Allah Akbar" i groził zebranym dookoła ludziom. Padło także podejrzenie, że może mieć na sobie pas szahida. 

bDJAgXLx

Zabójca następnie uciekł do pobliskiego miasta Eragny-sur-Oise. Po odnalezieniu go wciąż odmawiał poddania się. Policjanci po próbach obezwładnienia mężczyzny śmiertelnie go postrzelili. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi prokuratura antyterrorystyczna. 

W tym czasie wymachiwał bronią i dalej groził funkcjonariuszom. To wtedy został zastrzelony przez policję… Słychać było około dziesięciu strzałów – donosi źródło Le Parisien
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDJAgXLy
bDJAgXLS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(136)
Ha ha
5 miesięcy temu
HIDZRA - pokojowy podboj ziem poprzez jej zasiedlenie, szybka prokreacje i systematyczne wprowadzanie prawa szariatu. Muammar al-Kaddafi "Istnieją znaki, że Allah udzieli wielkiego zwycięstwa islamowi w Europie. Bez mieczy, bez karabinów, bez podbojów. Niepotrzebni są nam terroryści, nie potrzebni samobójcy. 50 milionów muzułmanów [w Europie] przekształci ją w muzułmański kontynent w ciągu kilku dziesięcioleci."
Jacek
5 miesięcy temu
Miarka się przebrała, kolorujemy chodniki!
Cut
5 miesięcy temu
O 17.00 ściął nauczycielowi głowę na środku ulicy pod szkołą, a policja przyjechała o 17.30. Oczywiście nikomu nie wydały się dziwne leżące na środku drogi zwłoki...Następnie mężczyzna udał się do innego miasta...Kto to redaguje????
bDJAgXLT
Iza
5 miesięcy temu
FRANCJA JAKO OKUPANTA I KRAJ KTÓRY MIAŁ KOLONIE W AFRYCE PÓŁNOCNEJ MA TO CO CHCIELI.
#Daro
5 miesięcy temu
O tym w Gazecie Wyborczej i w TVN-ie nie usłyszycie.
Najnowsze komentarze (136)
faja 43
4 miesiące temu
Głowę człowiekowi nie jest tak łatwo odciąć , trzeba trochę wpierw poćwiczyć .
salomon
4 miesiące temu
Wymordować wszystkich islamistów, a kraje islamskie zająć, Europa ma wystarczające środki by to zrobić. Z tych kozich synów zrobić niewolników do końca życia będą na nas tyrali.
real
4 miesiące temu
pan nauczyciel, wiedząc cokolwiek o Muzułmanach, szydził sobie z Mahometa ... Więc po prostu popełnił samobójstwo (szczególnie w arabskiej republice francji).
precz z nimi
5 miesięcy temu
Nie kupuj kebaba u araba.
Jan 3
5 miesięcy temu
Polska jedyny kraj bez tego .........
Georgy
5 miesięcy temu
A może by tak w odwecie 100 muzułmanów potraktować tasakiem ? oczywiście to obrzydliwe ale jak nie będzie innego wyjścia ?
Islam
5 miesięcy temu
Dobrze mu tak,proroka Jezusa obśmiewają na każdym kroku i nikt z tym nic nie robi. Feministki dążą do odsunięcia mężczyzn od władzy. Poprawność polityczna niszczy i dzieli. Islam odpowiedzią na nasze problemy.
duze P
5 miesięcy temu
teraz francuzi powinni zebrać się na jakimś placu w ilości jednego miliona złapać za rece a następnie wyciągnąć kredki i może cos narysować na chodnikach to nie raz pomagało zwalczac islamistów :D
bDJAgXLL
afrykaner
5 miesięcy temu
wystrzelać wszystkich muzułmanów w Europie.
tom
5 miesięcy temu
Francja już zislamowana i tam jest zalążek tego. Praktycznie jest już po Francji.
endi74
5 miesięcy temu
a teraz śpiewamy: kolorowe kredki w pudełeczku noszę...
anatol
5 miesięcy temu
Mam na myśli, że zginął z ręki policjantki. Tak ku przestrodze innych migrantów wiadomej nacji
anatol
5 miesięcy temu
Mam nadzieję, że zginął z ręki policjantki. Tak ku przestrodze innych migrantów wiadomej nacji.
Jaro
5 miesięcy temu
Religia miłości i pokoju!
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić