Gdzie jest Tomasz G.? Sąd wydał list gończy

296

Tarnowski sąd zdecydował się na wydanie listu gończego za Tomaszem G., mieszkańcem okolic Tarnowa. Portal temi.pl spostrzega, że mężczyzna rok temu został skazany za czyny pedofilskie. W lipcu miał się zgłosić do zakładu karnego w celu odbycia kary.

Gdzie jest Tomasz G.? Sąd wydał list gończy
Sąd wydał list gończy za pedofilem (Licencjodawca)

Tomasz G. to właściciel firmy z Tarnowa. W przeszłości był on natomiast pracownikiem jednego z banków. Jakiś czas temu ten mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące wykorzystania seksualnego dwójki dzieci poniżej 15. roku życia.

W zeszłym roku sąd zadecydował w sprawie wyroku. Uznano, że właściwa będzie kara 3,5 lat bezwzględnego pozbawienia wolności. Nieco później wyrok się uprawomocnił. Na nic zdały się apelacje pełnomocnika Tomasza G.

Serwis temi.pl podaje, że Tomasz G. odpowiadał z wolnej stopy. W lipcu 2022 roku miał się zgłosić w zakładzie karnym. Wszystko po to, by odbyć karę pozbawienia wolności.

Mężczyzna jednak w zakładzie się nie pojawił. Wobec tego tarnowski sąd wydał nakaz doprowadzenia go przez policję do aresztu.

Tomasz G. poszukiwany listem gończym

Na ten moment nie wiadomo, gdzie może przebywać ten mężczyzna. Wydano za nim list gończy.

Ponieważ skazany nie stawił się w zakładzie karnym ani został tam doprowadzony, sąd zawiesił postępowanie wykonawcze i zarządził poszukiwania mężczyzny listem gończym - poinformowała sędzia Małgorzata Stanisławczyk-Karpiel, rzeczniczka prasowa Sądu Okręgowego w Tarnowie, cytowana przez temi.pl.
Zobacz także: Jeńcy wojenni w Rosji. Wzięli go za "brytyjskiego szpiega". Słuch po nim zaginął
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić