GIS wycofuje partię znanego alkoholu. Jest w nim szkło

44

Na oficjalnej rządowej stronie pojawił się komunikat o wycofaniu jednej partii popularnego alkoholu. Powód? Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że doszło do zanieczyszczenia zawartości fragmentami szkła. Wiadomo, o który dokładnie produkt chodzi.

GIS wycofuje partię znanego alkoholu. Jest w nim szkło
Gin (PxHere)

Główny Inspektorat Sanitarny rozpowszechnił ostrzeżenie publiczne za pośrednictwem portalu Gov.pl. Decyzja o wycofaniu partii została podjęta po tym, jak jeden z konsumentów zgłosił obecność fragmentów szkła w napoju.

Główny Inspektorat Sanitarny wycofuje partię alkoholu Seagram’s Gin 0,7l

Produkt, którego partia została wycofana, to Seagram’s Gin 0,7l. Jej numer to 21011371 – można go sprawdzić po zajrzeniu na tylną etykietę butelki.

Producentem Seagram’s Gin 0,7l jest Wyborowa S.A. ul. Janikowska 23 61-070 Poznań. Po otrzymaniu zawiadomienia od konsumenta rozpoczęło się pilne postępowanie wyjaśniające, w konsekwencji którego GIS zdecydował się na wycofanie produktu z rynku.

Przedstawiciele Głównego Inspektoratu Sanitarnego apelują do konsumentów, aby nie spożywali alkoholu z wadliwej partii. Rzecznik firmy Wyborowa S.A. również zamieścił na swojej oficjalnej stronie internetowej specjalny komunikat.

Zobacz także: Zobacz też: Lockdown. Pomoc dla firm. Gdańsk zwolni częściowo z koncesji na alkohol
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić