aktualizacja 

Golf staranował ciągnik rolniczy. Niebywałe sceny na polskiej wsi

198

W okolicach Choszczna (woj. zachodniopomorskie) doszło do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia. Do sieci trafiło nagranie wideo, na którym volkswagen golf staranował ciągnik rolniczy podczas nieudanego manewru wyprzedzania.

Golf staranował ciągnik rolniczy. Niebywałe sceny na polskiej wsi
Golf staranował ciągnik rolniczy (YouTube, STOP CHAM)

Niebezpieczne zdarzenie zostało nagrane na skrzyżowaniu w okolicach Choszczna. Kanał STOP CHAM zamieścili na YouTube wideo, które rejestrator jazdy w aucie jednego z kierowców nagrał kilka miesięcy wcześniej. Materiał może być przestrogą dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Pokazuje, że zawsze warto zachować czujność na drodze.

Ciężko uwierzyć w sceny, które nagrała kamera jednego z kierowców. Autor poruszał się drogą wyjazdową z Choszczna i właśnie wtedy doszło tam do bardzo niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia. Jadący przed nim volkswagen golf rozpoczął manewr wyprzedzania ciągnika rolniczego z przyczepą. Nie przewidział jednak, że rolnik zacznie skręcać na posesję.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Obajtek na "krótkiej liście" prezesa. "Człowiek wybitny"

W konsekwencji doszło do spektakularnego wypadku. Rozpędzony golf z impetem wbił się w bok ciągnika. Siła uderzenia była tak duża, że tylne koło traktora zostało wyrwane, a sam pojazd z przyczepą przewrócił się na bok. Zdarzenie wyglądało bardzo groźnie jednak z opisu autora nagrania wynika, że nikomu nic poważnego się nie stało. Lekko ucierpiał tylko kierowca osobówki.

Wideo wzbudziło spore zainteresowanie wśród internautów. Trzeba przyznać, że autor był świadkiem niezwykle rzadkiego zdarzenia. Tego typu wypadki nie zdarzają się często. Pojawiło się wiele komentarzy, w których komentujący nie ukrywali zdziwienia, że o wiele mniejszy volkswagen był w stanie przewrócić ciągnik rolniczy z przyczepą.

Nie rozmiar a technika czyni z ciebie zawodnika - zażartował internauta.
Ceny golfów po tej akcji poszły w górę - stwierdził komentujący.
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić