Robert Czykiel| 

Gra za darmo w Epic Games Store. Conan Exiles nagle zniknęło

1

Jeżeli nic się nagle nie zmieni, to w czwartek klienci Epic Games Store otrzymają tylko jedną darmową grę. Z niewiadomych przyczyny wycofano z oferty Conan Exiles.

Gra za darmo w Epic Games Store. Conan Exiles nagle zniknęło
Conan Exiles nie pojawi się za darmo w Epic Games Store (Materiały prasowe)

W ostatnich tygodniach Epic Games Store trochę spuściło z tonu w kwestii darmowych gier. Po wielkich hitach (m.in. GTA V, czy Civilization 6) przyszedł czas na mniej popularne tytuły. W czwartek 2 lipca pojawią się nowe gry za darmo.

Gra za darmo w Epic Games Store. Co z Conan Exiles?

Początkowo miały to być dwa tytuły. Sklep z grami zapowiadał, że gracze dostaną za darmo Hue oraz Conan Exiles. Ta druga produkcja jednak nagle została wycofana z oferty z niewiadomych przyczyn.

Jeżeli nic się nie zmieni, to około godziny 17 gracze otrzymają tylko Hue. To połączenie platformówki z grą logiczną. Zadaniem gracza jest odnalezienie zaginionej matki głównego bohatera.

Zobacz także: Graliśmy w Cyberpunk 2077 - polską superprodukcję, na którą czeka cały świat

Warto pamiętać, że do godziny 17 wciąż można odebrać darmowe gry z ubiegłego tygodnia. To AER Memories of Old oraz Stranger Things 3: The Game.

Jak odebrać gry za darmo w Epic Games Store? Wystarczy założyć darmowe konto w platformie z grami. Następnie szukamy darmowych tytułów na dany tydzień i dodajemy do biblioteki. Pobrać grę można w dowolnym momencie, bo jest ona przypisana na stałe do naszego konta.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić