Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 
aktualizacja 

Gwiazdor TVP Info rozpływa się nad Marszem Niepodległości. "Ale jestem dumny!"

34

Jarosław Jakimowicz zachwyca się tegorocznym Marszem Niepodległości. W Warszawie było bardzo gorąco, ale gwiazdor TVP Info pisze, że pęka z dumy.

Gwiazdor TVP Info rozpływa się nad Marszem Niepodległości. "Ale jestem dumny!"
(ONS)

Tegoroczny Marsz Niepodległości miał wyjątkowo burzliwy przebieg. W trakcie przemarszu uczestników doszło m.in. do włamania do salonu sieci Empik, podpalenia mieszkania i stojaków na miejskie rowery, a także regularnych starć z policją.

Jakimowicz dumny z uczestników

Na temat wydarzeń na Marszu Niepodległości zabrało głos wiele osób publicznych. W tym gronie znalazł się Jarosław Jakimowicz. Aktor i dziennikarz pochwalił uczestników wydarzenia za to, że postanowili zamanifestować swój patriotyzm na ulicach Warszawy.

Ale jestem dumny i spokojny i wdzięczny. Dziękuję wszystkim patriotom! Jest dobrze – napisał Jarosław Jakimowicz na Instagramie.

Zobacz też: Laura Breszka kpi z Jarosława Jakimowicza

Jarosław Jakimowicz zabrał też głos na temat Strajku Kobiet. Prezenter TVP Info określił protesty przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego "kinderbalem", jednocześnie zarzucając jego uczestnikom "demolowanie" Warszawy.

Jak sobie przypomnę ten KINDERBAL, który ostatnio spacerował demolując Warszawę, to wywołuje to u mnie u śmiech i czuję się spokojny – ironizował Jarosław Jakimowicz na Instagramie.

Dziennikarz skomentował również niebezpieczne zdarzenia, do jakich doszło w trakcie Marszu Niepodległości. Jarosław Jakimowicz wyraził m.in. przekonanie, że w wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele Antify, którzy mieli dopuszczać się celowych prowokacji.

Pisanie o złych incydentach jest zrozumiałe, ale przypominam, że za PO na zlecenie podpalono budkę pod ambasadą Rosji, a Antifa też skorzysta teraz, żeby zrobić prowokację – napisał Jakimowicz na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Nie wszyscy użytkownicy Instagrama zgodzili się z punktem widzenia aktora. Część komentatorów ostro skrytykowała wpis, przywołując zniszczenia, jakich dokonali uczestnicy Marszu Niepodległości 2020.

Co Pan pisze i uproszczona wizja świata, jaką Pan przedstawia, jest bardzo smutne. I te paranoiczne teorie.
Panie Jarku, może trochę szacunku dla kobiet. Bandelbal panu się podoba, duma pana rozpiera z rozpierduchy, jaką urządzili.
Na pewno ci, co walczyli o niepodległość, są "dumni" z takich patriotów. Może warto zajrzeć do słownika i znaleźć definicje słowa "patriotyzm"? – internauci komentowali wpis Jarosława Jakimowicza na Instagramie.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić