Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 
aktualizacja 

Marsz Niepodległości 2020. Krzysztof Bosak naraził się internautom

89
Podziel się:

W Warszawie właśnie odbywa się tegoroczna edycja Marszu Niepodległości. W wydarzeniu bierze udział m.in. Krzysztof Bosak. Poseł Konfederacji zamieścił w swoich social mediach nagranie wykonane tuż przed rozpoczęciem marszu. Uwagę internautów przykuł brak maseczki u polityka.

Marsz Niepodległości 2020. Krzysztof Bosak naraził się internautom
Krzysztof Bosak (Twitter.com)

Krzysztof Bosak nagrał filmik na chwilę przed tym, jak uczestnicy wydarzenia wyruszyli w kierunku warszawskiej Pragi. Poseł Konfederacji zaprezentował na nim otoczenie, w tym helikopter, który krąży nad Warszawą ze względu na Marsz Niepodległości.

Marsz Niepodległości 2020. Krzysztof Bosak bez maseczki

W trakcie nagrywania filmiku Krzysztof Bosak nie stosował się do nakazu osłaniania ust i nosa. Nie uszło do uwadze internautów, którzy zwrócili uwagę posłowi Konfederacji, że zgodnie z obowiązującym prawem powinien nosić maseczkę ochronną.

Gdzie maseczka?
Halo polska policja?
Oczywiście bez maski, żeby zapunktować u foliarzy. U Dziambora nie zadziałało.
Maska gdzie, pośle? – to tylko część komentarzy, którzy zamieścili internauci pod filmikiem Krzysztofa Bosaka.

Nie jest wykluczone, że już w trakcie trwania Marszu Niepodległości Krzysztof Bosak pamiętał o założeniu maseczki, o ile zdecydował się na opuszczenie samochodu. Jednak nagrywane filmiku na Twittera to nie jedyny raz, kiedy poseł Konfederacji nie zastosował się do obowiązku osłaniania ust i nosa. Bosak już w trakcie wydarzenia robił sobie zdjęcia z uczestnikami wydarzenia i wtedy także nie nosił ani maski, ani przyłbicy.

Marsz Niepodległości 2020 odbywa się pod hasłem "Nasza cywilizacja, nasze zasady". W trakcie wydarzenia doszło do aktów wandalizmu, m.in. podpalenie salonu sieci Empik na Nowym Świecie oraz jednego z warszawskich mieszkań. Rzeczniczka Urzędu m.st. Warszawy Karolina Gałecka potwierdziła, że miała miejsce próba również próba podłożenia ognia pod drzwi stołecznego ratusza.

Zobacz także: Zobacz też: Marsz Niepodległości. Zamieszki w Warszawie. "Regularna bitwa"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić