Horror na pogrzebie w Indiach. Kobieta obudziła się chwilę przed swoją kremacją

29

W Indiach doszło do druzgocącej sytuacji. Pewna kobieta została uznana przez swoją rodzinę za martwą i obudziła się w trakcie ceremonii spopielenia jej ciała.

Horror na pogrzebie w Indiach. Kobieta obudziła się chwilę przed swoją kremacją
Zdjęcie poglądowe (Getty Images, Ravi Kumar)

Przerażającą historię przedstawił portal indiatoday.in. Shakuntala Gaikwad uzyskała pozytywny test na koronawirusa, dlatego poddała się izolacji w swoim domu. Stan kobiety pogorszył się po kilku dniach. 10 maja rodzina postanowił zabrać ją do szpitala w Baramati. Niestety nie było tam dla niej wolnego łóżka. Podczas oczekiwania w samochodzie pod placówką 76-latka przestała oddychać.

Najbliżsi kobiety uznali, że ta zmarła w wyniku zakażenia koronawirusem. O śmierci 76-latki poinformowano dalszą rodzinę i znajomych, a następnie rozpoczęto przygotowania do kremacji jej ciała. Zwłoki umieszczono już na marach i rozpoczęto ceremonię pogrzebową, gdy nagle Shakuntala Gaikwad otworzyła oczy i zaczęła płakać. Okazało się, że zgonu zmarłej nie potwierdził żaden lekarz i doszło do fatalnej pomyłki. Zdruzgotaną kobietę przetransportowano do szpitala w celu dalszego leczenia.

Koronawirus w Indiach

Pandemia COVID-19 w Indiach nie daje za wygraną. Od jej początku w kraju odnotowano ponad 24 miliony przypadków wirusa i ponad 270 tysięcy zgonów. Dramatyczny wzrost zakażeń rozpoczął się na początku kwietnia i trwał aż do 9 maja. Aktualnie sytuacja uległa nieznacznej poprawie.

Zobacz także: Pracownik pod wpływem alkoholu w czasie pracy zdalnej. "W razie wypadku to wyłącza odpowiedzialność pracodawcy"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić