Dagmara Smykla| 

Horror. Ukrainiec strzelał do dzieci na placu zabaw

233

Były żołnierz armii ukraińskiej zdenerwował się na dzieci bawiące się pod jego oknem i zaczął strzelać. Był pijany. W jego mieszkaniu policja znalazła arsenał broni.

Horror. Ukrainiec strzelał do dzieci na placu zabaw
Ukraina. Były żołnierz strzelał do dzieci na placu zabaw (Policja)

Mężczyzna strzelał z okna w stronę dzieci bawiących się na placu zabaw. Policję zaalarmowała mieszkanka Berdiańska na południowym wschodzie Ukrainy.

Kobieta oświadczyła, że ​​według relacji jej młodszego syna, mieszkaniec domu przy ulicy Wolontariuszy strzelał z okna swojego mieszkania do dzieci przebywających na podwórku – powiedział Wołodymyr Werchowski, szef Departamentu Policji Kryminalnej w Berdiańsku.

Mężczyzna strzelał do dzieci na placu zabaw. Był pijany

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali napastnika. Potem przeszukali jego mieszkanie, gdzie znaleźli m.in. pistolet maszynowy MP40, pistolet beretta, kilkaset nabojów i cztery granaty.

Mężczyźnie, który był w stanie upojenia alkoholowego, nie spodobało się, że dzieci krzyczą na placu zabaw i chciał je nastraszyć. Zaczął strzelać w stronę nieletnich z pistoletu pneumatycznego – informuje Wołodymyr Werchowski.

Zatrzymanemu za strzelanie w kierunku dzieci grozi od 3 do 7 lat więzienia. W przeszłości brał udział w operacji zbrojnej przeciwko separatystom w Donbasie. Broń i amunicję przywiózł ze strefy Operacji Połączonych Sił Zbrojnych Ukrainy. Wszystko zostało skonfiskowane i wysłane do badań kryminalistycznych.

Zobacz także: Zobacz też: Nowe ogniska koronawirusa. Cieszyński: to wcale nie są wesela i pogrzeby
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić