"Idę z Dawidem". Potwór z Sulikowa zabił po raz drugi. Wcześniej zamordował 13-latkę

459

18-letnia Magda M. ze Świńca (woj. zachodniopomorskie) została brutalnie zgwałcona i zamordowana. Do zabójstwa przyznał się 29-letni Dawid J. z Sulikowa. To najmłodszy przestępca seksualny w Europie. Gdy miał zaledwie 14 lat, zgwałcił i zamordował swoją 13-letnią koleżankę. Szczegóły tej zbrodni porażają.

"Idę z Dawidem". Potwór z Sulikowa zabił po raz drugi. Wcześniej zamordował 13-latkę
Morderca i gwałciciel z Sulikowa ponownie zaatakował (PAP, Policja)

Morderca i gwałciciel z Sulikowa po latach ponownie zaatakował. Dawid J. przyznał się do zabójstwa 18-letniej Magdy M. ze Świńca. To nie pierwsza jego zbrodnia.

Po raz pierwszy zabił, gdy był jeszcze dzieckiem

Kartoteka 29-latka jest przerażająca. Dawid J. pierwszej zbrodni dopuścił się w czerwcu 2006 r., gdy miał zaledwie 14 lat. Wówczas jego ofiarą była 13-letnia Sylwia, która mieszkała w tej samej wsi.

Dziewczynka wracała piechotą ze szkoły, jednak nie wróciła do domu. - Idę z Dawidem - miała powiedzieć koleżankom, cytowana przez "Gazetą Wyborczą". Dawid, który widział ją jako ostatni, twierdził, że wsiadła do czarnej hondy z żółtymi tablicami rejestracyjnymi. Śledczy obawiali się, że została uprowadzona.

Ciało 13-latki znaleziono następnego dnia w polu rzepaku przysypane ziemią. Zebrane na miejscu ślady i przeprowadzone później badania DNA pozwoliły w końcu ustalić, że to 14-latek zgwałcił i udusił koleżankę.

Zabójca został skazany na pobyt w zakładzie poprawczym do 21. roku życia. Jednak gdy miał 18 lat, na przepustce, napadł i usiłował zgwałcić kobietę. Odsiedział za to dwa lata, a kara poprawczaka się anulowała, dlatego wyszedł na wolność w wieku 20 lat. Wrócił do rodzinnego Sulikowa i od tamtej pory mieszkańcy, w tym rodzina zamordowanej Sylwii, żyli w strachu.

Do Sulikowa nie wrócimy. Czy on w poprawczaku nauczył się czegoś dobrego? Nie wierzę. Nie wiem, co mu w głowie siedzi. Nie ma nawet zakazu zbliżania do nas i do dzieci. Wolny jest - mówiła przed laty w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" mama Sylwii.

Podczas przepustek z poprawczaka Dawid J. molestował także 11-letnią siostrę. W ramach kary dyrekcja placówki stosowała wobec niego jedynie środki dyscyplinarne, takie jak cofnięcie kieszonkowego, czy odebranie telefonu.

Pan Kazimierz, który znalazł ciało Sylwii, odgrażał się w rozmowie z "GW", że "upier*** łeb" Dawidowi, jeśli ten się do niego zbliży. - Jeśli mi wejdzie do chałupy, upier... mu łeb. Pójdę siedzieć, ale ludzie odetchną - mówił.

Potwór z Sulikowa ponownie zgwałcił i zamordował

Po latach potwór z Sulikowa zaatakował ponownie. Brutalnie zgwałcił i udusił 18-letnią Magdę M. ze Świńca. Dziewczyna po raz ostatni była widziana 24 maja, gdy pojechała motorowerem na zakupy do Sulikowa. Jej ciało znaleziono w niedzielę w okolicznym lesie.

Jak go zatrzymali, zaczął płakać. Nie chciał powiedzieć, gdzie są zwłoki. W końcu pękł i się przyznał - powiedział Wirtualnej Polsce śledczy znający kulisy sprawy.

Zobacz także: Łamał przepisy TIR-em. Kierowca miał pecha, nagrała go podlaska policja

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić