Dagmara Smykla| 

Była żona o mordercy 11-latka z Katowic: "Jest potworem, zasługuje na najgorsze"

512

Polska nie otrząsnęła się jeszcze po śmierci 11-letniego Sebastiana, zabitego przez Tomasza M. Media dotarły już do najbliższej rodziny 41-letniego optyka, a teraz głos zabrała była żona zabójcy. Kobieta w rozmowie z dziennikarzami nie kryje wielkich emocji.

Była żona o mordercy 11-latka z Katowic: "Jest potworem, zasługuje na najgorsze"
Była żona "krwawego optyka" z Sosnowca: "Jest bestią, potworem" (Policja)

"To cud że udało mi się odejść, rozwieść i uwolnić!". Była żona "krwawego optyka" z Sosnowca skontaktowała się z "Faktem", żeby wyrazić gniew i oburzenie wywołane zbrodnią Tomasza M. Rozwiodła się z nim kilka lat temu.

Ja tak samo jestem ofiarą, to cud że udało mi się odejść, rozwieść i uwolnić. Wiele kobiet nie ma takiej szansy, albo robią coś sobie albo oprawca w końcu wyrządza im krzywdę – powiedziała kobieta.

Tomasz M. przyznał się do zabójstwa 11-latka i złożył obszerne wyjaśnienie. Drugi zarzut, który mu postawiono, pozostaje tajemnicą ze względu na dobro rodziny ofiary. Według doniesień medialnych mężczyzna nie wyraził skruchy, a o dokonanym morderstwie mówił bez żadnych emocji.

On jest potworem, bestią i złym człowiekiem, zasługuje na wszystko co najgorsze – powiedziała zdenerwowana była żona Tomasza M.

Brutalne zabójstwo 11-letniego Sebastiaka z Katowic wstrząsnęło całą Polską. 41-letni Tomasz M. wciągnął wracającego z placu zabaw chłopca do samochodu, zablokował drzwi i wywiózł do Sosnowca.

Tomasz M. miał przetrzymywać chłopca w różnych częściach miasta. Prawdopodobnie w swoim salonie optycznym udusił Sebastiana, bo bał się rozpoznania. Ciało wywiózł w kartonie na swoją działkę w dzielnicy Niwka w Sosnowcu. Tam chciał je zabetonować pod budowanym garażem. Policjanci znaleźli zwłoki dzień później, a w sobotę 29 maja odbył się pogrzeb Sebastiana.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić