o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Dagmara Smykla
|

Była żona o mordercy 11-latka z Katowic: "Jest potworem, zasługuje na najgorsze"

178
Podziel się

Polska nie otrząsnęła się jeszcze po śmierci 11-letniego Sebastiana, zabitego przez Tomasza M. Media dotarły już do najbliższej rodziny 41-letniego optyka, a teraz głos zabrała była żona zabójcy. Kobieta w rozmowie z dziennikarzami nie kryje wielkich emocji.

Była żona o mordercy 11-latka z Katowic: "Jest potworem, zasługuje na najgorsze"
Była żona "krwawego optyka" z Sosnowca: "Jest bestią, potworem" (Policja)
bEKmsyEl

"To cud że udało mi się odejść, rozwieść i uwolnić!". Była żona "krwawego optyka" z Sosnowca skontaktowała się z "Faktem", żeby wyrazić gniew i oburzenie wywołane zbrodnią Tomasza M. Rozwiodła się z nim kilka lat temu.

Ja tak samo jestem ofiarą, to cud że udało mi się odejść, rozwieść i uwolnić. Wiele kobiet nie ma takiej szansy, albo robią coś sobie albo oprawca w końcu wyrządza im krzywdę – powiedziała kobieta.
bEKmsyEn

Tomasz M. przyznał się do zabójstwa 11-latka i złożył obszerne wyjaśnienie. Drugi zarzut, który mu postawiono, pozostaje tajemnicą ze względu na dobro rodziny ofiary. Według doniesień medialnych mężczyzna nie wyraził skruchy, a o dokonanym morderstwie mówił bez żadnych emocji.

On jest potworem, bestią i złym człowiekiem, zasługuje na wszystko co najgorsze – powiedziała zdenerwowana była żona Tomasza M.

Brutalne zabójstwo 11-letniego Sebastiaka z Katowic wstrząsnęło całą Polską. 41-letni Tomasz M. wciągnął wracającego z placu zabaw chłopca do samochodu, zablokował drzwi i wywiózł do Sosnowca.

bEKmsyEt

Tomasz M. miał przetrzymywać chłopca w różnych częściach miasta. Prawdopodobnie w swoim salonie optycznym udusił Sebastiana, bo bał się rozpoznania. Ciało wywiózł w kartonie na swoją działkę w dzielnicy Niwka w Sosnowcu. Tam chciał je zabetonować pod budowanym garażem. Policjanci znaleźli zwłoki dzień później, a w sobotę 29 maja odbył się pogrzeb Sebastiana.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKmsyEO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(178)
Seniorka
5 miesięcy temu
Czy w feralną sobotę, gdy chłopiec zaginął i podano o tym komunikat, ta pani zadzwoniła na policję, by ewentualnie nakierować poszukiwania sprawcy we właściwym kierunku? Czy ojciec zrobił to samo? Wiedzieli o jego skłonnościach, deformacji psychiki i innych sygnałach. Teraz niech zamilkną na zawsze, a nie dostarczają TVN-owi materiału sensacyjnego. Biją pianę, by zaistnieć w mediach?
Lollipop
5 miesięcy temu
Dla takich kara śmierci
Kara
5 miesięcy temu
Śmierci
bEKmsyEP
Fala Dobra
5 miesięcy temu
Fala Dobra zamknęła już sześć zbiórek chorych dzieci, a działa dopiero od lutego. Dołącz do nas, znajdź naszą grupę na Facebooku! My ratujemy dzieci, bo każde zasługuje na życie!
Kkk
5 miesięcy temu
Na przeciwko mnie mieszka podobny optyk. Kryje jakieś przerosty, ma słabości, jest w telefonie Mirka z Szydłówka. Straszy protezami szklanymi, kryje romanse, ośmiesza młodych, imponuje to laskom, co wiesz w lasach. Ma dogodny dostęp w szpitalu do protez. Wysyła z kolegą do psychiatrka, robi czubków, jest homo, ukrywa to.
henia
5 miesięcy temu
opamietajcie sie, polscy pseudo katolicy
ddddddddddd
5 miesięcy temu
tak samo? ni niezbyt
kojot
5 miesięcy temu
No miejmy nadzieję że do sprawy powiesi się w celi ?? jak to zazwyczaj bywa
kojot
5 miesięcy temu
No miejmy nadzieję że do sprawy powiesi się w celi ?? jak to zazwyczaj bywa
Maryjo, Królo...
5 miesięcy temu
Czy masz w rodzinie ateistę, człowieka z fetyszami i zaburzeniami? To uważaj. Ten morderca przyznał się, że jest ateistą. Muszę dodawać więcej? Prawdziwi Polacy wiedzą, co należy.
Kastrować
5 miesięcy temu
No i co zamiast zaostrzać kary kastrować na potęgę
Helka
5 miesięcy temu
Ofiarami bezsprzecznie są Sebastian i jego bliscy. Jednakże żona i dzieci tego śmiecia bedą żyć z piętnem jego zbrodni, a może nawet z obciążeniem dziedzicznym. Im też współczuję.
Ehh
5 miesięcy temu
Polska się nie otrząśnie. Za chwilę będzie kolejne dziecko a rządy bronią besti.
bEKmsyEH
przyszłość
5 miesięcy temu
Mam nadzieję że medycyna kryminalna szczegółowo bada psychopatów. Trzeba ich dokladnie sklasyfikować, odnotować. Pomiary, prześwietlenia mózgu, badanie krwi, badania genetyczne. Trzeba koniecznie stworzyć model i charaktersytykę tych potworów dla szybkiej identyfikacji. Są oni niebezpiecznym zagrożeniem kazdego społeczństwa i sprawna identyfikacja takich jednostek jest kluczowa.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić