o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
GG
|

Internauci spojrzeli na zdjęcie dziecka. Od razu podnieśli alarm

5
Podziel się

Niekiedy internauci mogą pomóc w ratowaniu życia. Tak było w przypadku młodej Amerykanki, której mama była zaniepokojona plamką w jej oku. Zamieściła na Facebooku zdjęcie córki, a internauci wykryli u niej chorobę nowotworową.

Internauci spojrzeli na zdjęcie dziecka. Od razu podnieśli alarm
Dziewczynka miała plamę w oku (Instagram, @raisingthemartins)
bEguVBCd

Niesamowita historia z USA. Jasmine Martin zaniepokoiła się dziwnym przebarwieniem w oku swojej małej córki. Kobieta, podążając za instynktem, dodała na Facebooka zdjęcie dziecka i zapytała się internautów o radę.

Kilka osób stwierdziło, że może to być objaw choroby nowotworowej. Zaniepokojona matka postanowiła zweryfikować tę informację.

bEguVBCf

Kobieta postanowiła zabrać dziecko do pediatry. Ten wykluczył podejrzenia internautów, ale Jasmine postanowiła wysłać zdjęcie córki do znajomego, który pracował w szpitalu. Ten postawił diagnozę.

U dziewczynki zdiagnozowano obustronnego siatkówczaka. To rzadka postać raka, dotykająca około 250-300 dzieci każdego roku.

bEguVBCl

Dziewczynka jest w trakcie leczenia. Pod koniec września wypisano ją ze szpitala. Guz w prawym oku znacznie się zmniejszył. Jednak rodzina ma powody do zaniepokojenia. Mały ślad w lewym oku, którym poddano kuracji laserowej, powrócił. Według matki dziewczynki toczą oni niekończącą się walkę, a sama chora jest szczęśliwa i nie do końca świadoma tego, co przechodzi.

Zobacz także: Badacze są pewni. Pod powierzchnią Księżyca znajduje się skarb
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEguVBCG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(5)
Jariik
8 miesięcy temu
Mam szczęście że mieszkam w UK i mam raka i leczę się w UK
RedPill
8 miesięcy temu
Ten artykuł jest przestrzały. Już był.
Miś
8 miesięcy temu
Trzymam kciuki za maleństwo. Ślepota to wg mnie najgorszy rodzaj kalectwa.
bEguVBCH
golenka
8 miesięcy temu
OBY WYZDROWIAŁA! Taka radosna śliczna dziewczynka. Dzieci lepiej radzą sobie w takich sytuacjach, bo nie są do końca świadome tego co się dzieje i czym to grozi. Niższy poziom stresu też dobrze wpływa na leczenie. Niestety, jeśli mamy jakieś złe podejrzenia to NACISKAJMY lekarzy. Chodźmy do różnych, bo zdrowie mamy jedno, a lekarze niestety nie są dociekliwi, z góry zakładają, że pacjent przesadza, wielu z nich jest niedouczona. Ja walczyłam z nimi 3 lata, wykluczali wszystko. Zaczęłam czytać artykuły naukowe tworzone przez grupy profesorów. Znalazłam, to czego chciałam. Zrobiłam prywatne badania i sama postawiłam diagnozę. "rzuciłam" wynikami 3 specjalistom w twarz. No ich reakcja - świetna. "No niestety nie mam rentgena w oczach" (oczywiście przenośnia, bo to nie było nic widocznego na prześwietleniu, czy tomografii)... drugi i trzeci w ogóle tego nie skomentowali. Zamilkli. Nie dajcie się nigdy odesłać z kwitkiem, bo tu chodzi o Wasze życie!
art
8 miesięcy temu
Kobieta, podążając za instynktem, dodała na Facebooka zdjęcie dziecka i zapytała się internautów o radę... no comment
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić