aktualizacja 

Izrael reaguje ws. Ukrainy. Pilne wezwanie

Ministerstw Spraw Zagranicznych Izraela wezwało swych obywateli, przebywających na Ukrainie o jak najszybsze opuszczenie tego kraju. Wszystko spowodowane jest napiętą sytuacją na granicy Rosja-Ukraina.

Izrael reaguje ws. Ukrainy. Pilne wezwanie
Zdjęcie ilustracyjne (Pixabay)

Napięcie na linii Rosja-Ukraina nie maleje. USA ostrzega, że rosyjska napaść na Ukrainę może nastąpić w każdej chwili, także podczas trwających Igrzysk Olimpijskich w Pekinie.

W sobotę w tej sprawie telefonicznie z Władimirem Putinem rozmawiał prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden. Głowa zachodniego mocarstwa przestrzegła prezydenta Rosji, że jeśli nie odpuści, wraz z sojusznikami nałoży na Rosję olbrzymie kary finansowe.

Izrael chce powrotu swoich obywateli

Obecnie w mediach społecznościowych pojawiła się ważna wiadomość Ministerstwa Spraw Zagranicznych Izraela. Wezwano obywateli, przebywających na Ukrainie do natychmiastowego powrotu.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych wzywa obywateli Izraela przebywających na Ukrainie do jak najszybszego opuszczenia kraju. Ministerstwo Spraw Zagranicznych wzywa również obywateli Izraela planujących przyjazd na Ukrainę w najbliższej przyszłości, aby odwołali w tym czasie podróż - czytamy na Twitterze.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić