Jacek Jaworek zdołał uciec z Polski? Nowe doniesienia w sprawie

123

Jacek Jaworek poszukiwany jest od kilku tygodni. Początkowo donoszono o tym, że przebywa na Podkarpaciu. Według nowych informacji może przebywać już za granicą.

Jacek Jaworek zdołał uciec z Polski? Nowe doniesienia w sprawie
Jacek Jaworek. (Policja)

Jacek Jaworek poszukiwany jest Europejskim Nakazem Aresztowania, wystawiono za nim również czerwoną notę Interpolu i wyznaczono nagrodę za pomoc w schwytaniu podejrzanego za dokonanie mordu w Borowicach. Początkowo miał przebywać na Podkarpaciu. Pojawiają się nowe scenariusze dotyczące tego, gdzie może przebywać poszukiwany.

Poszukiwania trwają od ośmiu tygodni. Przez ten czas Jacek Jaworek mógł uciec już za granicę. Onet w rozmowie ze śledczymi ustalił, że mężczyzna mógł również odebrać sobie życie.

Czerwona nota jest informacją dla organów ścigania na całym świecie o konieczności zlokalizowania i tymczasowego aresztowania poszukiwanej osoby. Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach wyznaczył nagrodę w wysokości 20 tysięcy złotych za informacje, które pomogą zatrzymać Jacka Jaworka lub odnaleźć jego ciało - informuje śląska policja.
Zobacz także: Episkopat krytykuje Polski Ład. Jest odpowiedź z rządu PiS
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić