o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Jackowski mówi, jaki będzie 2022 r. Słowa jasnowidza są przerażające

136
Podziel się

Krzysztof Jackowski podzielił się swoimi przewidywaniami na 2022 rok. Popularny jasnowidz wyjawił m.in., co szykuje władza w Polsce i jakie plany mają inne rządy. Jego słowa mogą przerazić.

Jackowski mówi, jaki będzie 2022 r. Słowa jasnowidza są przerażające
Krzysztof Jackowski (YouTube)
bEKkAxYR

Jasnowidz Krzysztof Jackowski znów wystąpił na YouTube. Przy okazji następnej transmisji podzielił się z widzami swoimi przewidywaniami na 2022 rok.

Kończy się już rok, mamy październik, więc lada moment zima. Potem przyszły rok. Powiem państwu, że to, co mnie nachodzi, poczucia na przyszły rok, jak zwykle nie napawają mnie optymizmem. Wręcz kojarzą mi się rzeczy niespodziewane. Rzeczy, które będą szły za sobą w bardzo szybkim tempie. Tak pomyślałem sobie, że może o to tu chodzi? - powiedział Jackowski, cytowany przez "Super Express".
bEKkAxYT

Jackowski podkreślił również, że zmian będzie bardzo dużo. Jego zdaniem aż trudno będzie to wszystko ogarnąć.

Będziemy po prostu trochę znieczuleni na to, co w wokół nas dzieje się i będzie się działo. Bardzo dziwnie to mi się wszystko kojarzy. To, co zapowiadałem, mówiłem, że od początku sierpnia zacznie się poważny kryzys, ktoś powie: przesada, nie będzie poważnego kryzysu, to jest nieprawdą - dodał.

Później mówił o podwyżkach. - Powiem państwu, że w tym roku, ja już o tym wspominałem wcześniej, jest bardzo dużo horrendalnych podwyżek: światło prawdopodobnie od nowego roku wzrośnie o 60 procent. Takie mnie słuchy, dość wiarygodne dochodzą. To jest kryzys. Jeżeli podstawowe rzeczy, których używamy i są nam niezbędne do funkcjonowania, drożeją po 60, 90, 100 procent z dnia na dzień to są bardzo poważne podwyżki i to oznacza kompletny kryzys - kontynuował.

bEKkAxYZ
Przecież podstawowa energia, prąd, w tym tez paliwo pójdzie w górę, to pomyślmy sobie jaką lawinę podwyżek pociągną za sobą. Chociażby te dwie podwyżki tak duże. Poza tym nie wydaje wam się dziwne, że ludzie przestają na te zwyżki cenowe bardzo duże, które już się wydarzyły, przestają być wyczuleni. Nie zwracają na to uwagi. W moich poczuciach na najbliższą przyszłość i na przyszły rok gnębią mnie inne poczucia, które mnie samego w jakiś sposób szokują - wyznał.

Dziwna wizja Jackowskiego. Chodzi o władze

Krzysztof Jackowski przedstawił też wizję dotyczącą polityki. - Nie wiem, czy to poczucie dotyczy tylko naszego kraju, czy większej ilości państw, ale mam bardzo dziwne wrażenie, że stanie się coś takiego, zresztą ja to zapowiadałem, jeżeli chodzi o rząd polski, że rząd nas będzie chciał zrzucić z siebie władzę, ale tez może się zacząć dziać całkiem inaczej. Oto nie tylko rząd nasz, ale też inne rządy w wielu krajach zaczną, jak gdyby w pewnym momencie, zaczną jakby nie być do końca rządami. Ja wiem, jak to brzmi dziwnie - przyznał.

Ale tak to czuję, rządy przyćmią się. Stanie się to w pewnym momencie, w ciągu iluś miesięcy, stanie się to z jakiegoś powodu. Próbowałem się skupić, co to może być za powód i nie potrafię tego zrozumieć, nie potrafię poczuć, co to może być za powód - mówił Jackowski swoim słuchaczom.
bEKkAxZa
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKkAxZu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(136)
pawel
1 tyg. temu
Krzysiu gdzie jest Iwona Wieczorek ?
wtk
1 tyg. temu
Kolejny wróżbita Maciej...
OLO
1 tyg. temu
Nie tak dawno przewidział ze 2021 r bedzie ostatnim
bEKkAxZv
Malangsveien
1 tyg. temu
Ten to lubi krecic afery koperkowe
Jsjjss
1 tyg. temu
Czerwona twarz sam się promuje i wykupuje nędzne artykuły na tlenie. Czsrodziejstwo jak każdy biznes nie różni się od np od kościółka który obiecując wieczne mieszkanko w chumurach po śmierci wyciąga obleśne łapsko po ciężko zarobione pieniądze ludzi. Tylko zastanówmy się jak obleśny jest ten facet. Zazwyczaj do takich ludzi przychodzą zdesperowani ludzie którym np ktoś zaginął w rodzinie i są w stanie zapłacić każdy pieniądz aby coś się dowiedzieć. To zwykle sku synstwo i tyle. A na tych portalach niedługo kury z Roksany zaczną się ogłaszać bo portalom żaden pieniądz nie śmierdzi.
wiki
2 tyg. temu
Te wizje są tak wiarygodne jak Trzecia Tajemnica Fatimska,która się spełnia od stu lat!😀
RedPill
2 tyg. temu
Nie fajnie, ze ciągle robicie sobie jaja z tego chorego człowieka...
Dziadek
2 tyg. temu
a właściwie to o co ci chodzi ? Gadasz brednie w których się sam zapętlasz. Takie bzdury słyszy się na każdym kroku, czy ty za te "wizje" masz płacone od wiersza ?
Rufio
2 tyg. temu
No i tyle gadał, gadał, żeby w końcu właściwie niczego nie powiedzieć. Rząd jest nibyrządem od dawna.
kłamco i głup...
2 tyg. temu
"Stanie się to w pewnym momencie, w ciągu iluś miesięcy, stanie się to z jakiegoś powodu." no normalnie jak tusk - sami jasnowidze
Arab
2 tyg. temu
To nie żaden jasnowidz tylko w pewnych kręgach promowany .... przez trolli.. w mojej ocenie takich ludzi nazywano informatorami A dziś zmieniono nazewnictwo JASNOWIDZ . haha jak mozna nazwac kogos jasnowidzem który żył w srodowisku grup przestępczych
dod
2 tyg. temu
biznesy wszystkie sa juz w rekach niemieckich , cenami oni rzadza
Anonymus___
2 tyg. temu
Prąd i owszem zdrożeje panie jasnowidzu,ale nasz rząd pro polski pokryję tą podwyżkę z nadwyżki budżetowej ,tak byśmy widzieli w naszym rządzie wybawców tych złych europejskich decyzji. Co do cen paliwa i gazu owszem zdrożeje, ale znowu nasz kochany rząd da daninę z naszych pieniędzy tym biednym strudzonym życiem Polakom...
bEKkAxZn
Asia
2 tyg. temu
Jego przepowiednie są tak prawdziwe, jak mój tytuł do korony brytyjskiej
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić