Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
WIP
|

Jasnowidz rok temu mówił o "nowej zarazie" widocznej gołym okiem. Przewidział małpią ospę?!

34
Podziel się:

Jasnowidz Wojciech Glanc regularnie publikuje swoje przepowiednie w sieci. W czerwcu ub. r. opowiedział widzom o "nowej zarazie", której efekty mają być widoczne gołym okiem. Przewidział małpią ospę?!

Jasnowidz rok temu mówił o "nowej zarazie" widocznej gołym okiem. Przewidział małpią ospę?!
Rok temu mówił o "nowej zarazie" widocznej gołym okiem. Przewidział małpią ospę?! (YouTube, Wojciech Glanc)

Małpia ospa pojawiła się w Europie. Na świecie odnotowano około 200 przypadków zakażeń tą chorobą. Póki co nie warto panikować, jednak należy zachować ostrożność. Ta choroba odzwierzęca objawia się gorączką, bólem mięśni, głowy, pleców, dreszczami, zmęczeniem, a także wysypką.

Jasnowidz Wojciech Glanc przewidział małpią ospę? Mężczyzna 4 czerwca 2021 opublikował na platformie YouTube film pod tytułem: "Nowa zaraza?". Mówi w nim o swojej wizji dotyczącej kolejnej choroby po COVID-19. Ta, ma być jednak zauważalna gołym okiem.

Dodał też niepokojące słowa o roku 2022: "Jedno państwo zrezygnuje całkowicie z restrykcji, inny kraj zamknie się całkowicie. (...) Sceny palonych zwłok. (...) Jakieś państwo umiera".

W dalszych słowach jasnowidz Wojciech Glanc zasugerował, że na świecie pojawi się nowa choroba. W jego wizji ludzie przypominali zombie, mieli coś na twarzach i ciele.

Nowa zaraza albo odmiana koronawirusa będzie widoczna namacalnie. (...) Widzę postaci ludzi wyglądających wręcz jak zombie. (...) Jakby to miało być widoczne na skórze, na twarzy.
Zobacz także: NOWA ZARAZA? NAJNOWSZE PRZEPOWIEDNIE. JASNOWIDZ WOJCIECH GLANC ZAPRASZA.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(34)
zxc
4 tyg. temu
Przecież to jest ten brzuchomówca z drugiego Big Brothera a nie żaden jasnowidz :D
innerFree
4 tyg. temu
4 czerwca (sobota) Warszawa na pl. Krasińskich VI Międzynarodowy Przeciw Przymusowi Kłucia.
Eustachy
4 tyg. temu
Im wiecej głupot gadasz tym bardziej prawdopodobne ze w coś trafisz... ten Pan, aż nadto to rozumie. On obstawił już chyba wszystkie konie w tym wyściugu.
Olo
4 tyg. temu
Objawia się wzrostem cen
Biskup Kowidz...
4 tyg. temu
."..objawia się gorączką, bólem mięśni, głowy, pleców, dreszczami, zmęczeniem, a także wysypką." To już nie kojwid jest? Wszystkie objawy wskazują na kojwida.
Trankil
4 tyg. temu
Nie trzeba dużo komentować wystarczy spojrzeć na liczbę 2023 idealna liczba która mega pasuje do jakiejś zarazy do jakiegoś reżimu rządowego to wszystko jest zaplanowane
Pankracy
4 tyg. temu
Ja też jestem jasnowidzem. Już dawno temu stwierdziłem że przyjdzie czerwona zaraza ze wschodu i się potwierdziło. Jestem jasnowidzem.
Koszmar
4 tyg. temu
Jak to możliwe, że coś takiego działo się w sercu Europy?  YouTube Magazyn Ekspresu Reporterów Próba Wiary Cudze zabierają!
Zabawny
miesiąc temu
Pan brzuchomowica jak widac nie podaje sie, nadal niechce mu sie pracowac. Teraz jest jasnowidzem, w tym tepie za kolejne 20 lat zostanie Dalejlamą
Ja człowiek
miesiąc temu
Na 11 maja przewidywał Warszawe w ogniu. Dobrze że nie trafił . A więc na spokojnie bo szkoda zdrowia. To cud że można zostawic komentarz. Dzie indziej są zablokowane. To dla dobra mas.
LLLLL
miesiąc temu
Im większa ciemnota, tym więcej jasnowidzów. Nie kasować.
jkk
miesiąc temu
A nie brzuchomówca?...
...
miesiąc temu
Po 1 możni tego świata trąbią o tym o dawna a poza tym apokalipsa biblijna o tym mówi.
Buhahahaha
miesiąc temu
W zeszłym roku w Monachium odbyła się konferencja na temat bezpieczeństwa biologicznego, która symulowała „globalną pandemię z udziałem niezwykłego szczepu małpiej ospy”. I zgadnij, kiedy zaplanowano pojawienie się małpiej ospy na światowej scenie? Połowa maja 2022 r .
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić