Rafał Strzelec
Rafał Strzelec| 
aktualizacja 

Jechał na rolkach, zajrzał do przydrożnego rowu. Horror na Dolnym Śląsku

5

Makabryczne odkrycie w miejscowości Rogoźnik koło Legnicy. Rolkarz jadący ulicą znalazł w przydrożnym rowie ciało mężczyzny. Na razie nie wiadomo, jak zwłoki znalazły się w tym miejscu. Jedna z hipotez jest najbardziej prawdopodobna.

Jechał na rolkach, zajrzał do przydrożnego rowu. Horror na Dolnym Śląsku
Jechał na rolkach, zajrzał do przydrożnego rowu. Horror na Dolnym Śląsku (PxHere)

Makabryczne odkrycie w miejscowości Rogoźnik (powiat legnicki) na Dolnym Śląsku. Jak podaje lokalny portal fakty.lca.pl, w niedzielę (21 kwietnia) przed południem rolkarz jadący ulicą zauważył w przydrożnym rowie ciało mężczyzny. Na miejscu udał się prokurator i policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza. Wszystko wskazuje na to, że w mężczyznę uderzył samochód.

Na tę chwilę nie wiadomo kiedy doszło do potrącenia . Nie wiadomo też, kto jest sprawcą. Policjanci wyjaśniają sprawę- przekazała lokalnemu portalowi komisarz Jagoda Ekiert, oficer prasowy legnickiej policji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: 6,5 tys. zł i 30 punktów karnych dla pirata z Sosnowca

Na zdjęciach, które pojawiły się z lokalnych mediach widać, że na poboczu nie ma chodnika dla pieszych. Ciało znajdowało się tuż za znakiem informującym o ograniczeniu do 60 km/h i problemach z jakością jezdni.

Zwłoki mężczyzny w rowie. Mieszkańcy snują domysły

Jak podaje portal fakty.lca.pl, mieszkańcy Rogoźnika są zszokowani makabrycznym odkryciem w ich miejscowości. Jednocześnie nie poznają denata - nie wiedzą, kim on był. Pojawiły się także dość niepokojące hipotezy. Według nich mężczyzna został potrącony, a następnie wrzucony do rowu.

Kluczowe dla policjantów będzie wyjaśnienie okoliczności śmieci denata. Z pewnością konieczne będzie przeprowadzenie sekcji zwłok, aby ustalić przyczynę zgonu. Policja musi ustalić, czy nastąpił on w wyniku obrażeń poniesionych z powodu potrącenia czy może śmierć nastąpiła z innych przyczyn. Ważne będzie także ustalenie tożsamości denata. Jeśli nie będzie to możliwe od razu, konieczne będzie przeprowadzenie badań DNA.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić