o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
GGG
|

Jest akt oskarżenia przeciwko "miss kiboli". Magdalena K. ma kłopoty

32
Podziel się

Do Sądu Okręgowego w Krakowie trafił akt oskarżenia przeciwko Magdalenie K. Kobieta została zatrzymana przez policję w listopadzie ubiegłego roku za kierowanie gangiem pseudokibiców Cracovii Kraków.

Jest akt oskarżenia przeciwko "miss kiboli". Magdalena K. ma kłopoty
Do Sądu Okręgowego w Krakowie trafił akt oskarżenia przeciwko Magdalenie K. (Policja)
bEEbyMaJ

Spore kłopoty z wymiarem sprawiedliwości mają też współpracownicy "miss kiboli". Akt oskarżenia został również skierowany przeciwko jej konkubentowi Mariuszowi Z. oraz dziesięciu innym osobom. Magdalena M. była odpowiedzialna za kierowanie grupą pseudokibiców Cracovii po tym, jak został aresztowany jej partner. Kobieta zasłynęła w przestępczym światku ze swojej nieprzeciętnej urody.

Magdalena M. przez długi czas ukrywała się przed organami ścigania za granicą. Uniknęła aresztowania na Węgrzech, kiedy udało się jej wymknąć grupie antyterrorystów. Aby utrudnić policji poszukiwania, zmieniła wygląd. Z długowłosej blondynki stała się krótkowłosą brunetką. Nie przyniosło to jednak zamierzonych skutków. W listopadzie 2020 roku udało się ją aresztować w Zwoleniu na Słowacji. Po odrzuceniu wniosku o udzielenie azylu politycznego przewieziono ją do Polski.

bEEbyMaL

2 sierpnia do Sądu Okręgowego w Krakowie wpłynął akt oskarżenia. Magdalena M. została oskarżona o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą, składanie fałszywych zeznań, przemyt i handel narkotykami oraz pranie brudnych pieniędzy. Ponadto zarzucono jej również przywłaszczenie luksusowego samochodu BMW M6. Kobiecie grozi kara nawet 15 lat pozbawienia wolności.

Grupa przestępcza kierowana przez Magdalenę K. złożona była z członków bojówek pseudokibiców jednego z krakowskich klubów piłkarskich. Zorganizowana grupa przestępcza, w skład której wchodziło kilkadziesiąt osób, zajmowała się nielegalnym obrotem środkami odurzającymi. Dopuszczała się również czynów przeciwko życiu i zdrowiu - napisano w komunikacie prokuratury.
bEEbyMaR
Zobacz także: Pierwszy raport komisji ds. pedofilii. Ks. Isakowicz-Zaleski: Zaniedbania są wieloletnie
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEbyMbm
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(32)
healer
2 miesiące temu
dołączy do "Królowych Życia" ?? ..w końcu tam główną gwiazda jest ex-burdelmama więc Magdalena ma też jak najbardziej wystarczające "kompetencje". Do tego młoda i ładna, aż się prosi żeby ją tam wystawić...
marek
2 miesiące temu
Dać taki wyrok ze zapamięta na długo i po wyroku do Grudziądza tam juz nie bedzie taka piękna.
Goldengecko
2 miesiące temu
A mogła się ukryć u jakiegoś Szejka w Arabii saudyjskiej
bEEbyMbn
Balbina von Z...
2 miesiące temu
Według Solidarnej Polski kibole to polscy patrioci. Pani Kempa gotowa za nich w ogień skoczyć i poręczyć. Pani Beatko słowo się rzekło kobyłka u płota czeka na umorzenie i ułaskawienie. Buk CHonor a banknoty na paletach tam wywozili. Akurat coś dla Nowego Jadu.
Sebastian Coe
2 miesiące temu
Nie takie spychało się nogą z łóżka o trzeciej nad ranem.
Balbina von Z...
2 miesiące temu
Młoda ale doswiadczona. Niewykluczone, że zostanie wciągnięta na członka Nowego Jadu. Dostanie nakaz chodzenia na rekolekcje do słynnego w UE entuzjasty 7 przykazania bardzo pobożnego obatela Richarda. A potem zostanie partyjnym ekspertem od wystarczy nie kraść. Może też pracować w pralni w Toruniu
Lila
2 miesiące temu
To w końcu Magadalena K. czy Magdalena M.? Redaktor czytał własny tekst przed opublikowaniem?
Lila
2 miesiące temu
To w końcu Magdalena K. czy Magdalena M.? Czy redaktor przeczytał to co napisał?
emilii
2 miesiące temu
to sa cnoty niewiescie lexczarnka
emerytka
2 miesiące temu
a ona nie z pis? polityka podobna
Gghh
2 miesiące temu
Miss sebixow raczej
Czarnek
2 miesiące temu
Dobrze ugruntowane cnoty niewieście i kibolski duch patryiotyzmu
hmm
2 miesiące temu
"Piękna kariera" la bella
bEEbyMbf
ewq
2 miesiące temu
Gdyby nie było kary łącznej, a sumowanie kar to za każdy z zarzutów jaki ma postawiony była by osobna kara. I z pewnością nie skończyło by się na 15 latach
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić