Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
|
aktualizacja

Huknęła straszna wiadomość. Kaczyński będzie zdruzgotany

637
Podziel się:

Polacy są coraz mniej zadowoleni z działań rządu. Prawie 70 proc. badanych chce dymisji Jarosława Kaczyńskiego. Tak wynika z najnowszego badania Kantar, przeprowadzonego dla TVN i TVN24.

Huknęła straszna wiadomość. Kaczyński będzie zdruzgotany
(Mateusz Wlodarczyk)

Polacy nie są zadowoleni z działań rządu. Najnowszy sondaż

Jak wynika z najnowszego sondażu Kantar dla "Faktów" TVN i TVN24, aż 61 proc. ankietowanych Polaków ocenia negatywnie działania rządu Mateusza Morawieckiego. Wśród tych 61 proc, aż 35 proc. odpowiedziało "zdecydowanie źle", a 26 proc. - "raczej źle".

Zadowolonych jest zdecydowanie mniej. Tylko 32 proc. ankietowanych osób podało podczas badania, że według nich rząd prawidłowo wywiązuje się ze swoich obowiązków. Z tym że tylko 12 proc. twierdzi, że robi to "zdecydowanie dobrze", 20 proc. jest zdania, że "raczej dobrze".

To jednak nie wszystko. Aż 69 proc. ankietowanych osób uważa, że Jarosław Kaczyński, wicepremier i szef komitetu do spraw bezpieczeństwa, powinien zostać zdymisjonowany.

Badanie wykonano w ostatnich dniach. Kantar przeprowadził sondaż dla TVN i TVN24 w dniach 20-23 listopada 2020 roku na ogólnopolskiej, reprezentatywnej próbie 1003 pełnoletnich osób.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(637)
optymista
rok temu
Kiedy zabawa Kaczyńskiego z Narodem się skończy ? Jak Macierewicz ogłosi wyrok o przyczynach katastrofy smoleńskiej
Nie znam
rok temu
Opowiadacie brednie 60% popiera obecny rzad a reszta jest za zlodziejska [latforma
bogers21
rok temu
Zawsze i tylko teraz, Kiedy zbędne są słowa, Prawda ciągle umyka. Życzymy sobie nieraz, Przyjaźń całkiem nowa, By nie zapomnieć języka. Mydlić oczy Prawdzie, Sportem nazwać fałsz, Żyć nie czując życia. Wygląda ok wprawdzie, Zdradziecki to rausz, Odbiera powód bycia. Wszystko tonie płynąc, Nic się nie utrzyma, Nawet słońce spłonie, Z cierpienia słynąc, Wejżysz w nią oczyma, Dołączą uszy, dłonie. Wszystko ceną wolności, Oddaj dobrowolnie wolę, Pozbądź się języka. Nie szukając litości, Graj przypisaną rolę, Wszystko i tak znika.
wnikliwy_obse
rok temu
Przecież to jego ojciec mówił, że on niszczy wszystko. Także Wałęsa wyrzucił braci Kaczyńskich z Kancelarii Prezydenta i powiedział, że oni nie potrafią budować tylko niszczyć.
Andrzej
rok temu
Te badania to nie spadek poparcia dla Morawieckiego, on znakomicie daje sobie radę w Polsce i w UE, spadek poparcia tylko dla Kaczyńskiego jako polityka i ministra, który wchodząc do rządu, stara się go obalić swoimi głupimi działaniami. Już stracił szacunek Polek i rolników, oraz zwykłych Polaków powinien podać się do dymisji z-odejść z rządu, nie umie się tam, znaleźć. teraz chce wprowadzić zakaz sprzedaży alkoholu, to jest jawna głupota.
Andrzej
rok temu
Te badania to nie spadek poparcia dla Morawieckiego, on znakomicie daje sobie radę w Polsce i w UE, spadek poparcia tylko dla Kaczyńskiego jako polityka i ministra, który wchodząc do rządu, stara się go obalić swoimi głupimi działaniami. Już stracił szacunek Polek i rolników, oraz zwykłych Polaków powinien podać się do dymisji z-odejść z rządu, nie umie się tam, znaleźć.
Andrzej
rok temu
Te badania to nie spadek poparcia dla Morawieckiego, on znakomicie daje sobie radę w Polsce i w UE, spadek poparcia tylko dla Kaczyńskiego jako polityka i ministra, który wchodząc do rządu, stara się go obalić swoimi głupimi działaniami. Już stracił szacunek Polek i rolników, oraz zwykłych Polaków powinien podać się do dymisji z-odejść z rządu, nie umie się tam, znaleźć.
Jan
rok temu
Najważniejszą sprawą rządu w obecnym czasie jest bezwzględna walka z pandemią, aż do wdrożenie skutecznej szczepionki. Rozruszanie gospodarki na bardzo wysokim poziomie, utrzymanie miejsc pracy, czy wręcz likwidacja bezrobocia wszelkimi instrumentami (gospodarka krajowa zagraniczna)Stabilizacja cen dotycząca wszystkich mediów (woda prąd gaz itp) i źródeł energii. Poczucie bezpieczeństwa w służbie zdrowia, szkolnictwie, sądownictwie. Likwidacja kar karnych na rzecz szybkich administracyjnych, za drobne sprawy. Rozdzielność Kościoła od państwa: kleru od polityki Jeżeli to się uda będą powinni rządzić ale to utopia. Nie udało się to lewicy, PO prawicy
Antykacz
rok temu
Ty a ten Grom nie może mu zdmuchnąć tego łupieżu? Przecież takiemu dostojnikowi nie przystoi być tak obsypanym. Albo te kufajeczki dawajcie mu w jasnym kolorze to znać nie będzie.
Antykacz
rok temu
No to jak tak suweren go kocha to ja się nie dziwię, że z taką pancerną ochroną jedzie do kościoła, bo jeszcze suweren mógłby go zakochać na śmierć.
R55
rok temu
Takie badania na zlecenie wrogich Polsce stacji to o kant stołu rozbić, tylko PIS daje gwarancję prawych i zasobnych rządów, będzie rządził następne 10 lat
Ja i wy
rok temu
Czerwony Bór a nie dymisja
Jaro
rok temu
To omdlenie nazywane jest omdleniem prawym dlatego ponieważ prawnicy mdleją w ten sposób kiedy ktoś na nich patrzy
Cosmopolitan
rok temu
Przyglądam się poczynaniom PiS-u długo i z podziwu wyjść nie mogę..szokujący brak poszanowania dla Konstytucji RP, praw człowieka..chamstwo,kłamstwo,deptanie wartości narodowych, brak wstydu..lista złych uczynków jest baaaaaardzo długa..dłuższa on nosa Pinokia i pisaka Długopisa...Jarek z Żoliborza..osobny i niechlubny kawałek polskiej historii..Mam nadzieję że za pociąganie za sznurki marionetek zostanie ukarany..surowo ukarany..I mam nadzieję że ktoś wydrze kartkę o nim z naszej historii.. Ale nie da się zapomnieć o skutkach obecnych rządów.. Czas na radykalne zmiany,cięcia, kary..lektura obowiązkowa: status PiS-u..
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić