Robert Czykiel| 
aktualizacja 

Pobił mężczyznę, bo nie miał maseczki. Ciężki nokaut przed kwiaciarnią

122

Brak maseczki sprawił, że doszło do kłótni pomiędzy dwoma mężczyznami. Po chwili wymiana zdań zamieniła się w bójkę na pięści.

Pobił mężczyznę, bo nie miał maseczki. Ciężki nokaut przed kwiaciarnią
(Pixabay, pixabay.com)

Szokująca historia wydarzyła się kilka dni temu w Głogowie (woj. dolnośląskie). 31-letni mężczyzna udał się do kwiaciarni. Nie miał założonej maseczki, co nie spodobało się innemu klientowi. 43-latek zwrócił uwagę drugiemu mężczyźnie.

Pobił mężczyznę, bo nie miał maseczki

Młodszy klient miał odezwać się wulgarnie. Doszło do ostrej wymiany zdań, a 43-latek zagroził pobiciem. Słowa przerodziły się w czyny i chwilę później już przed kwiaciarnią doszło do bójki.

Na miejsce wezwano policję, która opanowała sytuację. 43-letni mieszkaniec Głogowa już usłyszał zarzuty gróźb karalnych oraz uszkodzenia ciała. W dodatku młodszemu mężczyźnie zniszczył okulary o wartości 800 zł i telefon za 2 tys. zł, a jeszcze dokonał szkód przed kwiaciarnią.

Zobacz także: Noszenie tej samej maseczki kilka dni jest niebezpieczne
- Pokrzywdzony twierdzi, że powodem niezałożenia maski na nos i usta, była wizyta u dentysty i zalecenie, jakie usłyszał od stomatologa, aby jej chwilowo nie używać. Całą sytuację zdecydowanie można było jednak rozwiązać w inny sposób, wzywając patrol policji - tłumaczy głogowska policja.

Sprawca pobicia ma teraz poważne kłopoty. Grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić